Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.283
23
38
Murska republika
Zaznano je da se ti preklopi dogajajo ob prešibkem signalu tvojega operaterja in posledično bližini močnejšega signala v tvojem primeru je verjetno to ob nezaznavanju domačih operaterjev tuj.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Zaznano je da se ti preklopi dogajajo ob prešibkem signalu tvojega operaterja in posledično bližini močnejšega signala v tvojem primeru je verjetno to ob nezaznavanju domačih operaterjev tuj.
Tudi jaz tako mislim, ce sem v mocnem domacem signalu se to ne zgodi nikdar ,zgodi se ko sem v Italiji in govorim takrat verjetno raje kot prekine pogovor zaradi slabega signala preklopi na wind kljub rocni nastavitvi na mobitel, nevem pa zakaj vedno in izkljucno na wind ki ima slabsi signal od tim.
Se da kje v nastavitvah blokirati dolocenega operaterja ? ce bi blokiral wind bi imel mir verjetno.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.283
23
38
Murska republika
tudi sam mislim da je to neka nova finta operaterjev katera še sicer ni potrjena temveč se ti preklopi dogajajo , to sem prebral ravno pred včeraj na enem od forumov in ne dogaja se samo v windovsih temveč tudi v androidih, isto situacijo z preklopom sem zabeležil včeraj na ženinem androidu ko sva bila v enem od nakupovalnih centrov, --beri zelo zanimivo--in se je čeravno je onemogočeno v telefonu gostovanje , avtomatsko prešaltal na si mobil iz tuš omrežja, ko sva odšla iz pa se je normalno vklopil tuš, ej , sedaj mi je malo bolj jasno da je to res ker so v tisti stavbi si mobilovci imeli svoj center in verjetno močen signal ki je preglasil tuš, in to je to, se dogaja zakaj pa ????
 

zcmr

Zelenc'
2. nov 2011
12
0
1
NM
Ali je mozno na 920 priljubljene v ie na kasen nacin dati po mapah ker seznam mi je postal ze predolg in nepregleden.
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Že ima kdo posodobitev na 8.1 (Mobitel) - Sw variant Adriatic CV??
Tole nekam dolgo traja :)
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
No pa je prišel tudi update, pravzaprav sta bila dva. Zadnji je bil posodobitev na 8.1
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
A se je še komu besedilo v posodobljenem koledarju (WP 8.1, Cyan) spremenilo v angleščino (imena mesecev, dni, ..) Samo v "Setings" je ostalo nekaj malo slovenščine (imena izbranih barv).

EDIT 1:
Koledar v live.com je v slovenskem jeziku (vse) in se redno sinhronizira s koledarjem na WP

EDIT 2:
Spremenil jezik na angleščino in nazaj na slovenščino in je spet vse v slovenščini!!
 
Nazadnje urejeno:

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Ima kdo mogoče posnet rom 920, rad bi zamenjal iz Angleškega na Adriatic verzijo. Od Nokie serverji za starejše različice ne delajo.
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Prišel je Cyan za slovensko 920 na DP. Seveda za tiste, ki niste formairali telefona in ročno namestili Cyan.
smile-1.gif
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
A se vam na 920 dogaja da se izpise Nadaljujem.... in to traja in traja po vec ur ,telefon je blokiran nobena tika ne deluje.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Ce pride do tega naredi soft reset - tipka za zmanjsanje glasnosti + power istocasno drzi 10 sekund.