Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Po nadgradnji Nokia Camera na verzijo 4.8.1.1 je izginila možnost prikaza zadnje slike direktno iz displeja (drugi "krogec" zgoraj desno na ekranu) Pa tudi "tipka" (prva levo zgoraj) prikaže samo črn ekran ne zažene pa aplikacije Fotografije kot prej.

nokcamm.jpg


Še komu ali samo slučajno pri meni.
Aplikacijo sem odstranil in ponovno namestil pa je isto.
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Citat:
Uporabnik Jodlar pravi:
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlar pravi:
Hvala za odgovor.
Ta verzija Nokia Camere je glede na predhodno prava katastrofa.
Zakaj že?
Če bi uporabljal prvo in drugo, bi vedel!
V čem je tvoj problem? Lepo te vprašam, kaj je tako katastrofalnega, razumen človek, ki nekaj kritizira praviloma tudi obrazloži. Res hvala za bistroumen odgovor. Bravo
bonk.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Pa saj je Jodlar nekaj postov nazaj lepo povedal zakaj se mu zdi nova verzija korak nazaj, še sliko je pripopal. Mislim, da bi se moral samo zaradi sebe
bonk.gif
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Pocasi mi 920 nacenja jetra,dnevno jo moram ugasniti po 5x ker nisem dosegliv oziroma ne morem klicati....ker zivim v obmejnem pasu imam vedno in samo rocno izbran mobitel a veckrat se zgodi da mi telefon kar sam preklopi na italianski wind ( izkljucno samo na wind ceprav imata tim in vodafon polno mocnejsi signal) in ko to opazim da mi na ikoni pise wind -mobitel ter se pojavi trikotnik za roming grem v nastavitve in tam je nastavljen seveda mobitel. Zaradi tega sra... mi hodijo domov racuni po 10 in vec € vecji od povprecja ker se ne zavedam da sem v romingu ce nisem pazljiv.
Ce ga dam na servis ga bodo samo formatirali al imajo oni kaksne novejse softe ker telefon imam updejtan in ne dobi novejsih updejtov?
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Imate na tvojem koncu dober signal? Ali niha? Če je dober signal, lahko da je kakšna hardwerska napaka.. npr. sprejemnik signala. Mislim, da ne bo druge kot servis.
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Uf tole je pa tečno. Sklepam da ko telefon resetiraš, da se iz nekega čudnega razloga ponastavi tudi nastavitev operaterja (ko praviš da imaš ročno izbran mobitel). Na tvojem mestu bi probal hard reset telefona (tovarniške nastavitve). Če to ne deluje, pa lahko upaš da bo s posodobitvijo na 8.1 kaj bolje. Drugače pa tudi servis, kjer bodo naredili hard reset in diagnostiko.