Nokia 6120 Classic - gretje telefona?

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
S tem se samo greje v zepu namesto v roki ... se vedno se pa greje, kar ne more biti dobro za baterijo (pa se smiselno ni prevec, da imas prenosni grelec na baterijo, katera naj bi zdrzala cimdlje).

Si preizkusil in se dejansko greje na ta način ali samo ugibaš?
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
S tem se samo greje v zepu namesto v roki ... se vedno se pa greje, kar ne more biti dobro za baterijo (pa se smiselno ni prevec, da imas prenosni grelec na baterijo, katera naj bi zdrzala cimdlje).

Pa še to - ne greje se baterija in kljub gretju je vzdržljivost baterije zelo dobra. Meni drži že cel petek, soboto in je na polovici. To sem pri E60 lahko samo sanjal.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.390
5.421
113
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
S tem se samo greje v zepu namesto v roki ... se vedno se pa greje, ...

v bistvu se ne. nisem sicer probala z BT slušalko, samo ker imam 2 telefona, sem se iz čiste radovednosti poklicala. če se pogovarjam 10 min, je telefon kar vroč, takrat sem pa samo pustila 10 tečt (namreč nisem si imela kaj povedati, da ne bi že vedela), pa se sploh ni toliko segrel. nekako se slušalka greje samo takrat ko "dela", ne vem, no. verjetno bi bilo enako pri BT.
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Poskusi z BT slušalko. S pogovorom se ne obremenjuj, ker že itak naprej veš, kaj boš hotla povedat.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Meni je tudi čez vikend zdržala baterija polna dva dni. Super. :juhu: