Noč izvirnih Sabbathov

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Pozor, ljubitelji klenih in žlahtnih (britanskih) zvokov!

V Orto baru se v četrtek 15. februarja vendarle spet obeta SABBATHLON, praznični večer prvotnih Black Sabbath - ob 50-letnici nastanka benda in 48-letnici izida njihovega prelomnega prvenca. Duhovno in zvočno oporo dobavlja zloglasni sabatolog DJ Pigiommi. Celoten večer oz. noč bo posvečena originalnim Sabbathom. Vstop je prost.

lepak

SABATOVCI VSEH (KRANJSKIH) DEŽEL, (Z)DRUŽIMO SE!!

PS Isti večer poteka v Ortu tudi nastop skupine Ghost BCE, vse skupaj pa orkestrirata Vesela dihurja. Špasno bo in (črno)glasno!
 
Nazadnje urejeno:

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Ta prva plata mi glih ni bila všeč, zato pa druga iz istega leta, pa ja ... poslušal obe v mladosti ... "stružnice" so se takrat praviloma delale z "Gibson-kami" ... pa še Tommy Iommi je bil "levičar", če se dobro spomnim, kar je bilo meni zanimivo in extravagantno takrat
rolleyes-1.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
keri je oni bend, ki ga ima menđer riki? oni nena nič špilajo?
 

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Spajky, brez bojazni, Pigiommi mi je prišepnu, da se bodo vrtele vse plošče pr(a)ve (in pristne) postave Black Sabbath, torej bo med njimi tud tebi ljuba druga plata Paranoid. Znamenit kitarist Iommi je še vedno levičar (in med živimi), njegovo ime pa ni Tommy, marveč TONY.

Zino, tvojga zares subliminalnega sporočila pa zaenkrat še nisem uspel dešifrirat. Ne kaže ravno najbolje.
 

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Bo držalo, bitch.
In prva plošča ostaja njihov veličastni spomenik ter verjetno najlepši doom album kdajkoli.
2663383-Sabbathlon.jpg
 

Priponke

  • 2663383-Sabbathlon.jpg
    2663383-Sabbathlon.jpg
    91 KB · Ogledi: 625
Nazadnje urejeno:

Coop

Pripravnik
13. mar 2013
70
3
8
Vsi zapriseženi sabaterji toplo vabljeni. Pa še mini koncertni dražljaj.