NLB previsoki stroški vodenja računa

dravni1

Zelenc'
26. mar 2012
8
0
1
Pozor! Preverie svoje izpiske pri NLB glede naročenih paketov. Sem spremenil paket, danes pogledam sem od predvidenega roka do sedaj plačeval višjega :mad: . Verjetno si zaradi moje nemnosti poleg vodstava lahko povečujejo plače tudi nadzorniki.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Jap plače jim konkretno rastejo.

Kar se tiče naročnine se verjetno nisi odzval na spremembo in so ti po nekem datumu avtom. spremenili paket.
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
288
132
43
Kolk pa plačaš zdej? Jst mam 3,59 € mesečno, s tem da mam 2 dviga na bankomatih tujih bank zastonj, pa kreditno so mi dali pol ceneje. 0,4€ je provizija za plačilo položnic. Ni ravno ugodno vse skupaj, ampak glede dober 24/7 support (še nisem čakal več kot minuto), možnost preplačila kreditne za večji limit, se mi ne da drugam prestavljati.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Gledam izpiske TRR in nikjer ne najdem več postavke OBRESTI POZITIVNEGA STANJA ,ki siver niso nev kaj par centov v € ampak mi ni nič jasno.
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
vidim, da so obresti znižali u nullo.

1. Obrestne mere za vse vrste NLB Osebnih računov
Valuta
Obrestna mera (letno, nominalno)
EUR
0,0001 %
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Unicredit (NLB bo verjetno res treba zamenjat voluharji)...
A.3. VLOGE NA VPOGLED
Letna obrestna mera
TRR 0,01 %
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
nategovalci pa se mi ne gre za obresti, ampak način kako so to izvedli:eek:stale banke imajo pozitivne obresti pri 0,01% letno.
Valuta
Obrestna mera (letno, nominalno)
EUR
0,0001 %
AUD, CAD, HUF, JPY, SEK, CHF, GBP, USD, HRK, DKK, NOK
0,0001 %
Dovoljeno negativno stanje na NLB Osebnem računu
7,90 %
Nedovoljeno negativno stanje na NLB Osebnem računu
8,00 %
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na NLB ostane človek zaradi drugih razlogov in ne zaradi obresti. Posebno zaradi osebnega svetovalca, ki promptno reši veliko večino problemov.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tisti, ki pri drugih bankah cele dneve zaman kličejo, da bi prišli do pomoči, bodo že vedeli, kaj pomeni, da lahko 24 ur dnevno vzpostaviš video klic. Poleg tega, da za osem evrov mesečno dobiš brezplačen MasterCard ali Viso, brez provizij za spletno plačilo položnic, brezplačen Klik in Klikin, pa še kaj bi se našlo.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.244
113
A veš uno, ko hvalijo "stare banke" ker ima poslovalnice povsod ... potem pa vidiš, da so jih samo v zadnjih dveh letih zaprli 1/3, tiste ki pa so še pa imajo še vedno korona odpiralni čas 9-17h, za malico pa so zaprte.
A veš uno, ko ti rečejo "če si dolgoletni komitent stare banke boš lažje dobil kredit pa boljši pogoji bodo", potem pa narediš povpraševanje po bankah in ti najslabšo ponudbo, da banka katere komitent si že od male šole.
A veš uno, ko ti pravijo, da greš lahko mirno dvignit denarja na banko pa se ti ni treba zezat z bankomati ... potem te pa bančnica kot otroka ošteje, da bi moral vse nad jurja naročit.
A veš uno, ko za ugotoviš po tem, ko si zamenjal banko enim še vedno ni problem 100€ letno - ker jim hitro in učinkovite rešujejo težave - tebe stane pa 0€?
A veš uno, ko si plačeval sicer samo 50€ na leto in imel probleme nisi vedel a si dobil banko ali fotokopirnico društva invalidov.
 
Nazadnje urejeno:

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
A veš uno, ko hvalijo "stare banke" ker ima poslovalnice povsod ... potem pa vidiš, da so jih samo v zadnjih dveh letih zaprli 1/3, tiste ki pa so še pa imajo še vedno korona odpiralni čas 9-17h, za malico pa so zaprte.
A veš uno, ko ti rečejo "če si dolgoletni komitent stare banke boš lažje dobil kredit pa boljši pogoji bodo", potem pa narediš povpraševanje po bankah in ti najslabšo ponudbo, da banka katere komitent si že od male šole.
A veš uno, ko ti pravijo, da greš lahko mirno dvignit denarja na banko pa se ti ni treba zezat z bankomati ... potem te pa bančnica kot otroka ošteje, da bi moral vse nad jurja naročit.
A veš uno, ko za ugotoviš po tem, ko si zamenjal banko enim še vedno ni problem 100€ letno - ker jim hitro in učinkovite rešujejo težave - tebe stane pa 0€?
A veš uno, ko si plačeval sicer samo 50€ na leto in imel probleme nisi vedel a si dobil banko ali fotokopirnico društva invalidov.

:valjamse:
Ti si pa res en "Spielverderber". Zakaj cloveku ne pustis veselja z NLB??
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jendomen in kajpace

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.399
9.141
113
Zdravstvo , banke in energetika, vsi z dobički v 2020, ko je kao vse v kurcu... tako to gre.