NLB pay

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ampak pri NLB imas npr debetno mastercard na katero dobivas placo in pa kreditno mastercard/viso odvisno od posameznika. Torej das debetno mastercard in ti trga direkt dol?
Da… dodas lahko katerokoli MasteCard ali Viso… ni vazno, ali je debetna ali kreditna…

Na izpisku oz. varnostnem SMS-u pa potem vidis, kot da bi placal s to kartico od NLBja …


BF52A2BC-CFBA-4FF9-9D37-579058000887.png
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
V aplikaciji na GSM za CURVE lahko določiš z katero kartico boš plačal. Če se pa zaribaš imaš pa nevem 15 dni al kolko za roll back, ti pa z druge kartice odtrgajo in vrnejo na prejšnjo.

Zadeva dela vrhunsko. Odkar imam to, parktično plačujem samo z apple watch, se ne spomnim kdaj sem nazadnje kartico v trgovini dal iz denarnice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Ja to, da Curve podpira Apple/Garmin Pay, je kar zakon, precej poenostavi zadeve (pred tem sem uporabljal za to Revolut, še prej pa nemško N26 in nekoč boon, sedaj enostavno lahko vežem na kerokol kartico). Drugače lahkO za 30 dni nazaj preneseš transakcijo (pod 5k) na drugo kartico (Go Back in Time). Poleg tega lahko vklopiš tudi anti-ambarrassment mode in nastaviš vrstni red kartic iz katerih ti trga v primeru, da na trenutno izbrani transkacija iz bilokaterega razloga ne gre skozi. Jaz imam primarno vezano na crypto.com Viso zarad cashbacka, imam pa za backup tudi kreditno od svoje banke, Revolut, itd., če slučajno pozabim nafilat crypto.com (potem pa itak lahko premaknem).
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Pa se da nastavit, da bi vsak mesec določeno transakcijo plačalo z določeno kartico ali plača samo z nastavljene. Recimo nastavljeno inam na debit kartico. Rad bi pa da mi 28 v mesecu plača recimo apple music naročnino z kreditne?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pa se da nastavit, da bi vsak mesec določeno transakcijo plačalo z določeno kartico ali plača samo z nastavljene. Recimo nastavljeno inam na debit kartico. Rad bi pa da mi 28 v mesecu plača recimo apple music naročnino z kreditne?

Tega se ne da nastavit… Nevem pa, zakaj ne bi enostavno pri Apple Music vpisal direktno kreditno kartico… in ni treba, da gre preko Curve…
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Za to vem preko nastavitev v gsm. Sej ne rabim ampak zanima me za morda kako drugo naročnino. Ne vem sicer kje bi v music vpisal kartico. Na gsm pa nastavitve/ime/payments and purchase pa lahko apple pay ven dam, ter vpišem kartice in jih postavim v vrstni red. Plača se z prve v seznamu. Če maš pa na tem seznamu še apple pay ti pa defolt porine navzgor in plačuje iz njega preko curve in z kartice nasravljene v curve. Klub temu če tle apple pay izbrišeš ostane curve v wallet aplikaciji in z apple pay plačuješ brez problema z gsm in uro. Enostavneje bi blo, da si lahko v curve nastavljaš in imaš samo curve kot kartico
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
danes sem prvič probala plačati na pos terminalu. Sem imela torej privzeto NLBPay. Ni šlo skozi. sem prestavila nazaj na google pay, da sem lahko tisto kokakolo plačala. po spominu vem ste eni enkrat pisali o tem problemu, ampak nisem spremljala debate, ker nlbja nisem imela. zanima me, če ste in kako ste rešili?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
uf... to mi pa ni všeč... bom po moje enkrat probala, da vidim kako je pa če dela. Tisti ki uporabljate NLBPay za to brezstično plačevanje s telefonom - je zadeva zanesljiva? Enakovredna zamenjava za GPay?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
uf... to mi pa ni všeč... bom po moje enkrat probala, da vidim kako je pa če dela. Tisti ki uporabljate NLBPay za to brezstično plačevanje s telefonom - je zadeva zanesljiva? Enakovredna zamenjava za GPay?
Jaz sem gpay nehal uporabljati, ko je Revolut zamenjal kartice, ki niso imele slovenskega BIN. Tudi se mi ni več dalo gpay nalagati iz alternativnih virov. NLBPay deluje, samo jaz uporabljam CurvePay, kjer imam lahko Revolut kartico. Switch med NLBPay in CurvePay pa deluje brez problema.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Lahko kdo poskusi, če flik dela? Meni javi napako, da prejemnik nima omogocenih in-placil, kar seveda ni res. Da vem, a je dano pri meni neka napaka ali nasploh
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Flik je eno (za prenos sredstev med razlicnimi bankami preko aplikacije NLB Pay)... "In-placila" pa drugo (placila znotraj NLB preko aplikacije Klikin)...

Sem pa ravnokar preko NLB Pay (Flik) nakazal na SKB racun in je slo skozi ...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
oj, klinac... hvala ti... vedno pozabim, da sta tu dve aplikaciji klikin pa še nlb pay... jaz pa blodim po klikinu.