Neumni Tv ji npr. Panas., kako nastaviti snemanje

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
733
113
Torej pametno neumni Smart Tv imajo po večini, kar bližnjico, kjer z lahkoto označiš, oddaje, ki bi jih rad, da jih snema. Imam Panasonica top 2 leti star model dvojni tunerji, ja lahko snema celo več v istem času imampa vseskozi 1 za mene kar neumen problem.

In sicer POP TV, se nikakor ne drži terminskih tajmningov o začetku in koncu oddaj, filmov ..... načeloma pred objavljenim timingom nikoli ne začnejo, navadno PoP TV ene 3 -5 minut zamuja, ok tu je vse OK, samo problem je, da potem tudi konča 3-5 minut čez po tajmingu že v naslednji oddaji. Tako, če hočem eno oddajo ki je od 20h -do 21h celo, moram dati snemat še ono za to za brez veze, da imam zadnjih 5 minut. Ali obstaja kaka finta, časa ne morem sam nastavljati, ga dobi sam , nastavitev, da naj vsako oddajo snema npr 10 minut dalj, kot je timing nisem še videl nikjer, torej kaka ideja ???
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik matofill pravi:...POP TV, se nikakor ne drži terminskih tajmningov o začetku in koncu oddaj, torej kaka ideja ???
He he, to je zato, da ti uvalijo še reklame zraven
evil.gif

Če TV ima nastavitev časa (začetek konec) snemanja, potem se da, drugace IMHO ne ...
Je včasih na VCR-jih bila z VPS funkcijo ista tezava, samo tam si lahko nastavil cajt na VCR-ju ali hitro previl tistih par min.
grims-1.gif


Malce leva resitev, če se da uro na TV extra stelat in zacne snemat po njej : premakneš cajt malce naprej. Če pa zacne snemat po kakšni kodi iz studia, pol pa ..
tongue-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.406
1.361
113
Žal sam nisem nič pametnega pogruntal, razen tega da sem posnel še eno kasnejšo oddajo. (Po drugi strani pa je kakšen še bolj lev Slo kanal bil sposoben film začeti še pred uro
bonk.gif
). Sčasom sem se prenajedel poslušati škripanje 2,5'' prenosnega diska (USB ključ pa Panasonicu ni bil všeč pa da ga je6eš), in sem šel na Netflix, tako da klasičnega TVja ne gledam več.

Če ne bi obupal nad našo televizijo, bi bilo verjetno 100x bolj komot vzeti trojček s paketom, kjer lahko spored zavrtiš za en teden nazaj... Snemanje programa je nek relikt iz starih časov...
zmaga.gif