Neprodušna škatlica za potapljanje

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
V bistvu je boljša obratna rešitev, vzameš kar cel avto s sabo v vodo (že testirajo nekateri slovenci na hrvaškem letos); zagotovo ga boš imel ves čas na očeh in ga ne bodo ukradli.

Res ne vem kakšen je užitek it nekam v vodo če neseš s sabo vso nepotrebno imovino (telefon, laptop, fotoaparat, ključe od avta, ...) zato da ti jo ne ukradejo. Pusti doma stvari ki jih ne rabiš pa je problem rešen ali pa ne it na dopust oz. izberi dopust tako da ni treba hodit z avtom na plažo (rentaj kolo, skiro, skuter, ...).
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

luka51

Guru
16. avg 2007
13.876
5.145
113
Fajn zadeva, če ti avto ukradejo. Da se potem še pri zavarovalnici obrišeš pod nosom.
Jo maš na podvozju na nevidnem mestu.
Problem je edino ker si mores vedno izklaplat brezsticno odklepanje. To je pri enih bolj pri enih manj zapleteno. Jaz imam za ta primer rezervni kljuc z prazno baterijo in odklepam peš.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Jo maš na podvozju na nevidnem mestu.
Problem je edino ker si mores vedno izklaplat brezsticno odklepanje. To je pri enih bolj pri enih manj zapleteno. Jaz imam za ta primer rezervni kljuc z prazno baterijo in odklepam peš.
Problem je v tem, da nimaš ključev ...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
V bistvu je boljša obratna rešitev, vzameš kar cel avto s sabo v vodo (že testirajo nekateri slovenci na hrvaškem letos); zagotovo ga boš imel ves čas na očeh in ga ne bodo ukradli.

Res ne vem kakšen je užitek it nekam v vodo če neseš s sabo vso nepotrebno imovino (telefon, laptop, fotoaparat, ključe od avta, ...) zato da ti jo ne ukradejo. Pusti doma stvari ki jih ne rabiš pa je problem rešen ali pa ne it na dopust oz. izberi dopust tako da ni treba hodit z avtom na plažo (rentaj kolo, skiro, skuter, ...).
Hvala za tvoje mnenje. Ti imaš svoj način, jaz imam svoj način. Recimo moj način (ne za dopust) je, da ko imam sedaj kakšen termin prost, skočim do 30km oddaljenega jezera z motorjem ali avtom in uživam tistih par ur na jezeru. In ja, rabim imeti ključ s seboj, da mi ni treba skrbeti ali me bo prevozno sredstvo tam tudi počakalo.
Ti pa uživaj na dopustu ob morju.

@McGyver: te razumem, sedaj uporabljam vrečki, ampak kot rečeno, bi stvar malo nadgradil.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Vsako razvito poletno središče ima urejene plaže kjer imaš omarice kamor zakleneš svoje stvari, če parkiraš na urejenih parkiriščiš velikokrat tudi tam nudijo prevzem kjučev, lahko tudi neseš v kakšen hotel, kafič ipd. kjer imajo ravno za take primere namenske sefe/oddajo "garderobe". Skratka če ravno ne greš nekam kje ni nič*, obstaja način kako se varno znebit kjuča od avta/motorja da te ne ovira pri plavanju/potapljanju.

* kjer ni nič (javi kje je to, tudi nas zanima?!) vržeš nahrbtnik v prvi grm in greš po svoje, ene 99.99% možnosti je da bodo stvari ostale tam kjer si jih pustil.

P.S. ni lepšega kot končat uživaški dan tako da na koncu ugotoviš da si ob ključe ker si jih zgubil med potapljanjem (bodisi jih je zalila voda ali pa si zgubil svoj vodonepropustni obesek)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Vsako razvito poletno središče ima urejene plaže kjer imaš omarice kamor zakleneš svoje stvari, če parkiraš na urejenih parkiriščiš velikokrat tudi tam nudijo prevzem kjučev, lahko tudi neseš v kakšen hotel, kafič ipd. kjer imajo ravno za take primere namenske sefe/oddajo "garderobe". Skratka če ravno ne greš nekam kje ni nič*, obstaja način kako se varno znebit kjuča od avta/motorja da te ne ovira pri plavanju/potapljanju.

* kjer ni nič (javi kje je to, tudi nas zanima?!) vržeš nahrbtnik v prvi grm in greš po svoje, ene 99.99% možnosti je da bodo stvari ostale tam kjer si jih pustil.

P.S. ni lepšega kot končat uživaški dan tako da na koncu ugotoviš da si ob ključe ker si jih zgubil med potapljanjem (bodisi jih je zalila voda ali pa si zgubil svoj vodonepropustni obesek)
Vidiš, delam to že ohoho let in še nisem izgubil/uničil ključa. Tako da se tega nekako ne bojim.
Uživaj na dopustu, jaz bom pa pri sebi s ključem v škatlici okrog vratu ;).
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Zdej sm dubu noro idejo...nabavis oz. naredis eno zelezno skatlico, dovolj mocno, da jo ne razdres s svicarjem recimo, das noter kljuce in jo zaklenes s kljucavnico na 4 stevilke na feltno in ti ni potrebno nic s seboj nosit :evil:
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.770
2.652
113
Zdej sm dubu noro idejo...nabavis oz. naredis eno zelezno skatlico, dovolj mocno, da jo ne razdres s svicarjem recimo, das noter kljuce in jo zaklenes s kljucavnico na 4 stevilke na feltno in ti ni potrebno nic s seboj nosit :evil:

Fak, kako da se noben še ni tega spomnil? To bi lahko celo prodajal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Evo ti, tako to delajo profiji.
IMG_20190706_173316_resized_20190706_073115738.jpg
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Ker gre za elektronski ključ ne bi ravno tvegal z nekimi kitajskimi plastikami za par EUR ;).

Verjetno imaš prav. Čeprav to ni toliko prioriteta.

Najvažnejše je, da mi ni treba mislit ali bo avto še vedno tam, ko pridem nazaj in pa, da ostane ključ suh :).

ključ zakleneš v avto in si lahko prepričan da bo avto še tam;)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Sem že probal, pa se hudič od avta noče zaklenit, če je ključ noter.