Neomejen prenos podatkov - Hrvaška

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Jst sn jo kupo kr v trafiki, pač tisti turistični internet. Sim aktiviral v telefonu, dal v router (se mi zdi da sn v ruterju moral nastavit tapravi apn al kaj je že),..na telefonu mam pa Moj Telekom app kjer upravljam s plačili in paketi
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zwergschnauzer

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
1686579845686.png


zdaj pa samo še kartico pa da vidimo
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Upoštevaj tudi poletni naval na lokaciji....
Trenutno dela super mobilni net. Poleti še na navadno stran nisem prišel, tako je zabilo omrežje....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Irbis

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.129
2.471
113
Če bi malo spremljal situacijo bi vedel, da operaterji pri nas že montirajo 5G opremo pri naročnikih, ki so trenutno na 4G. Posledično gre precej te robe praktično v odpis, čeprav je za večino občasnih (pa tudi stalnih) uporab še zmeraj odlična.

Tudi sam že iščem kakšen cenejši 5G modem (router) ampak so zadeve še zmeraj ranga 300+ eur oz. Mikrotik, ki bi mi prišel bolj prav je celo 500 EUR. Bo treba še malo počakat, da cene tega padejo na sprejemljivejši nivo.

Ti pa kakor hočeš, lahko verjameš na besedo, lahko pa mečeš EURe v zrak in eksperimentiraš.

Sicer trg ponuja marsikaj, če rad trošiš:

 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
11
48
Murska Sobota
Če bi malo spremljal situacijo bi vedel, da operaterji pri nas že montirajo 5G opremo pri naročnikih, ki so trenutno na 4G. Posledično gre precej te robe praktično v odpis, čeprav je za večino občasnih (pa tudi stalnih) uporab še zmeraj odlična.

Tudi sam že iščem kakšen cenejši 5G modem (router) ampak so zadeve še zmeraj ranga 300+ eur oz. Mikrotik, ki bi mi prišel bolj prav je celo 500 EUR. Bo treba še malo počakat, da cene tega padejo na sprejemljivejši nivo.

Ti pa kakor hočeš, lahko verjameš na besedo, lahko pa mečeš EURe v zrak in eksperimentiraš.

Sicer trg ponuja marsikaj, če rad trošiš:

tam ni 5g omrežja... sicer bi bilo precej lažje vse skupaj

na koncu bo očitno treba kaj fiksnega vzet, če je vse to jajc
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.129
2.471
113
Nič ni jajc, če imaš signal. Dokler pa ne veš kateri signal je sploh na voljo in koliko ga je je pa težko karkoli pametnega zaključiti.

Imaš pri Mikrotiku tudi namenske usmerjene LTE zadeve ampak cena je kar konkretna. S tistim bi najbrž dosegel boljši sprejem.