NAVIGON - Novosti

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.530
2.386
113
zadnjo aplikacijo naloži gor in upaj, da bo potegnilo zadnje zemljevide :p

V bistu, samo pobriši vse in zadnjo aplikacijo instaliraj (okol 30mb) in to je to.
 

skico

Pripravnik
13. nov 2008
45
0
6
evo.. verzija 5.3.1 dolpotegne slovenijo q2 14
frown-1.gif


lp
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Jaz opravljam to z programom "X-plore" (lahko katerikoli File Manager)
1. Poiščeš mapo "Navigon"
2. Izbereš mapo "map"
3. Izbereš nek zemljevid
4. Za "odpri kot" izberi "*/*" ali "Other"
5. "dejanje dokončaj z" - pravilno mi naredi samo z "ES Note Editor-jem" in "OfficeSuite".
6. Potem imaš v zgornjem desnem delu 3 pikice, jih izbereš
7. Izbereš "Encoding"
8. Izbereš "Unicode 8"
9. In voila (tukaj je).

"TO JE POPRAVEK, KI SE NANAŠA NA 4. TOČKO.
 

skico

Pripravnik
13. nov 2008
45
0
6
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Zakaj bi tebi na različici 5.3.1. pobralo dol Q2 2014, meni pa z enako različico Q4 2013?

No, razen če imaš kupljeno različico
smile-1.gif

hehe, tis za hece
smile-1.gif


nevem zakaj, ampak mi je.. lahko ti pošljem screenshot če ne verjameš
smile-1.gif
 

skico

Pripravnik
13. nov 2008
45
0
6
amm, sem se pa neki spomnu.. ko deinštaliraš navigona, moraš na root direktoriju pobrisat mapo "Navigon".. drugače vsi trenutni zemljevidi ostanejo notri..

..upam da ti to kaj pomaga..

lp
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Kako pa preveriš verzijo map? Meni samo napiše da so zemljevidi posodobljeni ko grem pod Mymaps...(imam 5.3.0. verzijo)
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Po postopku, ki ga je napisal Leon2007 ali pa zemljevid Slovenije, ki se nahaja v Navigon - Map - Slovenia.map skopiraš na PC in ga z beležko odpreš (traja sicer nekaj časa, da ti odpre, vendar tam vidiš, kateri zemljevidi so).

skico - tudi to sem naredil, da sem pobrisal celotno Navigon datoteko iz korena, vendar mi vedno pobere stare zemljevide.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik skico pravi:
amm, sem se pa neki spomnu.. ko deinštaliraš navigona, moraš na root direktoriju pobrisat mapo "Navigon".. drugače vsi trenutni zemljevidi ostanejo notri..

..upam da ti to kaj pomaga..

lp

Torej si si že sam odgovoril..Zato pa je vedno, kadar se nalagajo novejše verzije istega programa, proporočljivo brisat vse, tudi folderje ki ostanejo.
 

kremenko1

Pripravnik
9. feb 2015
49
0
6
Ali se še komu Navigon zapre v dolgem tunelu, recimo karavanke? Deinstaliral prejšnjo verzijo nalozil zadnjo pa spet isto.NEXUS 5
 

CroRok

Zelenc'
4. maj 2015
1
0
1
Pozdravljeni
Imam navigon 4310 max in bi ga rad nadgradil, tako software kot karte.
Ali mi lahko kdo pomaga kje najdem brezplačne faile.
Hvala
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Imam5.4.1 navigon, pomojem med novejsimi in zadevo nevem kje se nastavi da se izogiba avtocesti ali podobne nastavitve. Naj bi bilo to po kljucem/sethings in pod navigacijo pa jest tega ne vidim.

Meni je zadeva uporabna ker lahko nalozim karte brez pcja, nevem pa ce sem zadovoljen z navigacijo, vcasih mi da vec moznosti katero bom izbral, nazadnje pri vrhniki ni znala nikakrsnega obvoza naredit mimo do lj in je skoz samo vsiljevala obracanje na glavno cesto cez vrhniko proti lj.
 
Nazadnje urejeno: