Navigon 7 - Ne prikazuje omejitev hitrosti

tisti

Zelenc'
7. jun 2008
1
0
1
Imam rahel problem z Navigon 2110 Max. Noče mi prikazovati omejitev, če je pot Slo - Slo, če pa je Slo - Avstrija, pa mogoče prikaže.
Nastavitve niso problem (imam vklopljen naj prikazuje vse omejitve), tako da sem razmišljaj da je v karti? Ampak glede na to, da je na vseh prejšnjih Navigonih to delalo, ne vidim kje je problem.

Sem pa probal dati na factory reset in ni pomagalo.
 
Nazadnje urejeno:

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Mora delovati, saj nam, kolikor sem zasledil v tem forumu, deluje vsem, ki imamo to napravo. Res pa je, da omejitve v naseljih ne kaže.

O tem in ostalih stvareh za to napravo se veliko piše na straneh od 15 dalje podstrani: Ostale navigacije; (navigacija) Navigon 6, ki jo je začel HITMAN

Lp
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.396
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Kako si spravil 7 na 2110?
sprasujem se.gif


Men to ne rata na 7110...
cry12bpy.gif
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Ja, glej, le to je že bilo gor, kot tudi POI Warner. Poglej si malo (podstran, ki sem jo že omenil, strani 17 in 18), čeprav piše bolj o POI Warner-ju. Tam sem tudi izvedel, da ima Navigon 2110 max naloženo to verzijo(7). Mislim, da je Navigon 7110 starejša naprava - je pa verjetno tebi moteča oznaka 2110. Pomemben je "Max".
Razlika pa je, ali govorimo o tem, da te opozarja na prekoračeno hitrost (sam nastaviš, kdaj te opozori - 5, 10, 15, 20 km/h prekoračitve), ali o opozorilih na stacionarne radarje, kar pa oboje 2110 Max ima - moj je kupljen v Comtronu in sem ga samo prižgal in nisem ničesar nalagal - pravzaprav sem, vendar so mi (spet glej omenjeni strani) povedali, da programov za 6-tko ne moreš dati na 2110 max-a.
Vzemi si čas in malo preberi, ker je že vse napisano...

Lp
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
HItrosti prikazuje na avtocesti, medtem ko so na ostalih cestah bolj izjema kot pravilo (in ja se strinjam, da je to eno veliko sranje, tako da upam da bodo čimprej skrekali 7ko, da bo možno nalagati kaj uporabniškega).