[NAVIGACIJA] NAVIGON 6.

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Comtron to informacijo ( da pride Slo govor kmalu ) še vedno pove stranki, ko le ta kupi navigacijo. AMPAK sami dobro vedo, da to NI res
frown-1.gif
 

icemen

Zelenc'
6. maj 2008
11
0
1
Mene zanima ali je pri navigon 2110 max potrebno izvesti postopek registracije za vklop dodatnih storitev ( TMC in ZAGAT POI ) kot piše v navodilih. Ali to za evropsko karto ( Europe Q2 2008 ) ni potrebno, ker je že naloženo?

Zanima me tudi ali v SLO navigacija tudi opozarja na stacionarne radarje. Jaz sem se namreč že peljal mimo njih in me ni opozorilo. Ali je potrebno to kje nastavit, da te opozarja.

Hvala za odgovore.
 

joze111

Zelenc'
5. maj 2008
5
0
1
Imam PNA z WinCE5 (arm) in inštaliran program Navogon 7.
Kje dobim PoiWarner ki bo deloval na tej napravi?
lp,joze
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Citat:
Uporabnik icemen pravi:
Mene zanima ali je pri navigon 2110 max potrebno izvesti postopek registracije za vklop dodatnih storitev ( TMC in ZAGAT POI ) kot piše v navodilih. Ali to za evropsko karto ( Europe Q2 2008 ) ni potrebno, ker je že naloženo?

Zanima me tudi ali v SLO navigacija tudi opozarja na stacionarne radarje. Jaz sem se namreč že peljal mimo njih in me ni opozorilo. Ali je potrebno to kje nastavit, da te opozarja.

Hvala za odgovore.

Ja, meni tudi ne deluje, bi pa nasvet glede tega lahko dal OldSkul, ki je 20.5.2008 rekel, da njemu deluje.

Jaz bi pa rabil nasvet, kako se naloži na kartico in aktivira tole:

http://www.poiplaza.com/index.php?p=sdb&d=1144&lstpg=dc&lstc=37

mogoče mi nagaja zaradi viste?
10.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik joze111 pravi:
Imam PNA z WinCE5 (arm) in inštaliran program Navogon 7.
Kje dobim PoiWarner ki bo deloval na tej napravi?
lp,joze

se ne dobi

Glede radarjev. Na ppcwarez sem si nasnel dol radarje in zadeva dela.
 

Gregc

Zelenc'
5. maj 2008
8
0
1
Evo mam eno vprašanje, ki je blo verjetno že parkrat povedano kakšno 4gb kartico je treba kupit za navigon 7110 samo SD 4gb brez SDHC če sem prov razumel?
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Tudi meni ni jasno kam date POIe, ker jaz na kartici nimam nobenega folderja POIS. Ali je tu mišljen kaki folder ne na kartici ampak v samem spominu PNAja.
 

joze111

Zelenc'
5. maj 2008
5
0
1
na ppc warez je morje enih zadev. - A radarji delujejo od Navigon 6? Mi lahko prosim prilepiš link do teme kjer je to opisano?

hvala,
Jože




Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Citat:
Uporabnik joze111 pravi:
Imam PNA z WinCE5 (arm) in inštaliran program Navogon 7.
Kje dobim PoiWarner ki bo deloval na tej napravi?
lp,joze

se ne dobi

Glede radarjev. Na ppcwarez sem si nasnel dol radarje in zadeva dela.
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
mislim, da je tukaj:

brisan piratski link opozorilo uporabniku.

samo od mene hoče kodo...

bomo še mal zgubljali čas...
 
Nazadnje uredil moderator:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik joze111 pravi:
na ppc warez je morje enih zadev. - A radarji delujejo od Navigon 6? Mi lahko prosim prilepiš link do teme kjer je to opisano?

hvala,
Jože




Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Citat:
Uporabnik joze111 pravi:
Imam PNA z WinCE5 (arm) in inštaliran program Navogon 7.
Kje dobim PoiWarner ki bo deloval na tej napravi?
lp,joze

se ne dobi

Glede radarjev. Na ppcwarez sem si nasnel dol radarje in zadeva dela.

Jože, linki do nelegalne programske opreme so prepovedani na vseh forumih, tako da ALTER ni izjema in ne fehtari za linke. Brez zamere, ampak če bi prebiral poste bolj podrobno bi odgovore našel med vrsticami.
POI Warnerja za Navigona 7 trenutno še ni mogoče dobit .... za Navigon 6 pa POI Warner deluje na vseh napravah.

Nekdo sprašuje kam naložit POI točke.
POI točke se nalagajo v mapo pois v program POI Warner.

Lep pozdrav
HITMAN
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Se opravičujem za piratski link, niti nisem vedel, da le to je.

A bi morda lahko kdo za nas bolj lesene enostavno povedal, kakšen je postopek namestitve POI Warner-ja na napravo?

Sprašujem zato, ker sem sam že skoraj obupal, izgubil sem vsaj 15 ur, program je na SD kartici, zagnati pa ga ne morem, oziroma mi napiše ( ko poskušam odpreti POIwarner.exe):
E:/POIWarner MN6-Edition/Poiwarner.exe is not a valid Win32 application
Imam pa Navigon 2100 max.
uf-1.gif


Hvala
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Zmedo glede PoiWarnerjev povzroča samo program. Mi ki imamo maksa smo gledali čukasto vsa navodila za namestitev, ker samo PoiWarner že imamo na napravi
smile-1.gif
, tako da vsaj meni ni bilo jasno to, da naj se ga ne bi dalo namestiti :D.

Ampak šele včeraj sem ugotovil (ja vem počasen sem), da naj Navigonov PoiWarner ne bi bil isti programo kot ga imate ostali in o katerem pišete. Zato na maxovi kartic tudi ni mape PoiWarner/Pois kamor naj bi se skopirale POI točke.
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
No, hvala da si to ugotovil, ker sem bil res že vsega sit.
Kaj pa zdaj?
A ruknem dol ta POI Warner ki sem ga dodatno namestil?
Kaj pa nam pomaga ta ki je že gor? Mislim da za Slovenijo ni. A so mogoče dodatki še za nas?

Hvala in Lp
nahrung002.gif
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Par kamer je gor a se še nisem vozil mimo,da bi videl kako se dere. Bom probal ob priliki iti mimo Golovca.

LP