Navigacija Mio Moov 200

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Še tole - če boš kdaj planiral kakšno daljšo ruto (recimo SLO - DEU) , se ti zna zgoditi, da ti bo navigacija pri izračunavanju poti zmrznila, krešnila ipd..razlog je zelo šibek procesor in skromnih 32 mb rama, ki ga ima Mio Moov 200. Že tako sem adaptiral iGO8, da vsebuje le tisto najnujneše, torej podprta je samo resolucija 320x240 ki jo ima Mio 200, ostale so vse odstranjene. Prav tako vsi 3d dodatki. Ampak glavno je, da primarne funkcije delujejo tako kot morajo in z novimi zemlevid te bo tudi ta navigacija zdaj pripeljala na cilj, kot vse "velike in pametne" navigacije
smile-1.gif
 

wanted56

Zelenc'
28. jul 2016
4
0
1
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Glede na to, da sem učil krivo vero, se posipam s pepelom, namreč na Mio Moov 200 normalno in tekoče DELUJE iGO8, sem ga danes imel še 1x na testu, vendar pod naslednjimi pogoji:

- da se zaganja DIREKTNO, z modifikacijo appstartupsec.in in brez raznih unlock shellov, kot sta recimo Miopocket ali VisualGPS
- brez 3d stavb
- brez datoteke .dem
- z minimalnim številom naloženih radarjev (recimo samo slo stacionarni)
- brez skinov


Glede na to da je bil zadnji post 2011 me zanima ali obstajajo kake novejše mape kot 2010 za Mio Moov 200?

Prav tako nisem našel map na tpb ali pa kje drugje, zato bi lepo prosil za kakšen namig in/ali postopke namestitve
smile-1.gif


Hvala!
 

wanted56

Zelenc'
28. jul 2016
4
0
1
Sem opazil da imaš lepo opisano za odklep, a namestitev iGo pa mi ali ne pokaže ali pa sem preveč slep da bi videl. Pod "Odklep MIO naprav in naložitev iGO programa" je samo odlep (menda)
smile-1.gif
 

bobrock46

Zelenc'
21. jun 2015
8
0
1
Pozdravljeni!
Tudi sam sem dobil MIO moov 200, ki pa na napravi nima nič. Glede na prejšnje poste, prosim predvsem Jancha za pomoč.

lp