[NAVIGACIJA] I-GO novosti

bigpuher

Pripravnik
25. feb 2018
83
2
8
Imam en problem.
Uporabljam telefon samsung galaxy A3 2017 z androidom 7. Nameščeno imam iGO Basarsoft 9.18.27.717219, imam problem pri uporabi. Pri navigiranju poti se program igo resetira. Isti problem je tudi pri iskanju naslova program igo resetira.
Poizkusil sem tudi s skinom Modified default skin by arimi vendar se tudi resetira. Prosim za pomoč.
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
škoda, da tega več kdo ne sestavlja na Partis...
tako pa vsak išče kot bedak, še posebaj tisti, ki se ne razume(mo) najbolje na to..
 

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
Iščeš? In kje si iskal?
igo here 2018 q2 poizvedba v googlu ti da povezavo na forum s torrentom, kaj bi še rad?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.315
643
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
škoda, da tega več kdo ne sestavlja na Partis...
tako pa vsak išče kot bedak, še posebaj tisti, ki se ne razume(mo) najbolje na to..

in tu je problem. Ne veš koliko je uporabnikov, katerim so torrenti pač nekaj samoumevnega in se niti v sanjah ne zavedajo, da nalagalec porabi veliko osebnega časa in volje, da vse skupaj pripravi, stestira itd.. Sam od tega seveda nima popolnoma nič, razen da tu in tam prebere kakšen neotesan komentar 16 letnega razvajenca z novim Samsungom, ki si to naloži na telefon in potem kritizira to in ono..Res super za motivacijo.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
in tu je problem. Ne veš koliko je uporabnikov, katerim so torrenti pač nekaj samoumevnega in se niti v sanjah ne zavedajo, da nalagalec porabi veliko osebnega časa in volje, da vse skupaj pripravi, stestira itd.. Sam od tega seveda nima popolnoma nič, razen da tu in tam prebere kakšen neotesan komentar 16 letnega razvajenca z novim Samsungom, ki si to naloži na telefon in potem kritizira to in ono..Res super za motivacijo.

Pa tudi kako pohvalo dobiš, kdaj pa kdaj:nazdravje:.
 

Jozee

Pripravnik
31. mar 2010
99
0
6
JN76UM
janch naložil "tvoje karte" 2018 Q2 thx... zakaj mi sedaj ob napovedi zamrzne oz. zatemni ekran, glas je še vedno slišen, ko pa prestane govoriti mi zopet kaže navigacijo... v čem je štos, sem pobrisal fjw in fjv pa je isto... isto mi je delalo pri 2018 Q1, pri 2017 Q4 pa mi je delalo normalno, ni zatemnel.
Janch mi lahko pomagaš... thx