[NAVIGACIJA] I-GO novosti

MTB75

Fizikalc
13. maj 2012
365
25
28
2015 Q2 karte že krožijo naokoli.
smile-1.gif
 

Jozee

Pripravnik
31. mar 2010
99
0
6
JN76UM
A mi lahko kdo pove kaj pomenijo končnice FJV , FJW in SPC v karti Europe HERE 2015.Q2 in kam jih kopiram.
Hvala
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.595
290
83
www.kacnje.eu
Jebo ga Jozee, ni jih - na poti do tebe so se izgubili podatki. NSA sledi in spreminja vse skupaj.
Imaš navigacijo za motor?

Sicer pa takole:
FJW in FJV datoteke so za tisti posebni način prikazovanja križišč (vendar le na avtocestah). Takrat ti prikaže povečano sliko ceste s posameznimi pasovi in na veliko označeno, kam moraš zapeljati. Te datoteke daš v mapo "content\map".

Na pamet nisem prepričan, vendar mislim, da so FJW vidni samo na nekaterih napravah (Becker), FJV pa na ostalih.on Android...

SPC datoteke so podatki o radarjih. Sicer ima iGO različne datoteke za radarje (Spec, txt, spud, kml in morda še kaj), čeprav ne vem, v čem je razlika. SPC datoteke gredo v "content\speedcam" - tja notri tudi ostale radarske datoteke, razen KML.
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.355
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Sicer pa takole:
FJW in FJV datoteke so za tisti posebni način prikazovanja križišč (vendar le na avtocestah). Takrat ti prikaže povečano sliko ceste s posameznimi pasovi in na veliko označeno, kam moraš zapeljati. Te datoteke daš v mapo "content\map".

Na pamet nisem prepričan, vendar mislim, da so FJW vidni samo na nekaterih napravah (Becker), FJV pa na ostalih.on Android...

takole sem jaz prebral:

FJV= WinCE, Android
FJW= Android (NextGen) in določeni WinCE modeli (Becker, Falk)

drugače pa ja, zmedeno..
rolleyes-1.gif
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
O kakšnih slikah mi to govorimo? Ker meni pokaže križišče z tablami že sedaj, brez teh datotek...
 

Vincenc

Zelenc'
1. dec 2013
17
0
1
Imam naložen iGO NextGen_9.19.1.484935 , karte HERE 2015.Q2 z novimi licencami , ko se vozim mi skoz zgublja signal gps signal je izgubljen kaj storiti , hvala!
 

Vincenc

Zelenc'
1. dec 2013
17
0
1
Klasična IGO navigacija je delala brez problema, nextgen pa mi nekaj časa dela ok potem vmes zgubi signal pa spet dela ima mogoče kaj veze ker sem posodobil na LOLLIPOP
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Tudi meni na lolipopu Nextgen gubi signal, na 4.4.4 verziji pa je bilo vse ok.
Še nisem našel časa, da bi malo pregledal stvari...
smile-1.gif