[NAVIGACIJA] GARMIN XT za SYMBIAN 1.del

Bager

Zelenc'
9. okt 2007
17
0
1
Potrebujem pomoč!

Imam nokio N73.Na SD kartico sem inštaliral GarminMobileXTforSymbianS60_41020.Ko hočem program namestit me vpraša (Namestim Garmin Mobile XT? potrdim z Da in mi napiše Certifikat še ni veljaven morda je potekel ali pa so nastavitve telefona napačne.V čem je težava?????????????????????????

Hvala!
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
KSZ :


Tudi jaz, teleban imam en problem.
In sicer nevem kaj naj naredim da bi imel na garminu več različnih delujočih kartografij hkrati. Naložil sem si več kart, ki so "v spominu" ( vidi se jih na zemljevidu, vendar če želim do mesta/kraja/ulice priti skozi opcijo "iskanje naslova" ne vidim vseh krajev/držav. Naložene imam karte za evropo + SCG + Bih, Hr...

HELP!
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
problem je v tem da mi prikaže vedno zadnjo državo, ki jo naložim na spominsko kartico, ostalih pa ne. (osalih ne brišem!)
ALi je morda trik v "GMAPSUPP" Tja dam zadnjo kodo za kartografijo, prejsnjo pa zbrisem.
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
z mapsourcem naloži ves paket naenkrat in bo mir ali pa išči poste, kjer je opisano s katerimi končnicami moraš shranjevati karte, ter katere unl datoteke pisati, sam tega ne poznam, ker imam nuvija in wm5. žal
 

armind

Zelenc'
11. feb 2008
28
0
1
Mislim da je nekaj takega:
1. gmapsupp.img + gmapsupp.unl
2. gmapsup2.img + gmapsup2.unl
3. gmapprom.img + gmapprom.unl

Drugače pa ti priporočam da tako narediš, kot ti je že 01481 rekel. Označi vse mape naenkrat in exporti na telefon. Potem pa v beležnici le shraniš eno kodo za drugo pod gmapsupp.unl in to je to.
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Pozdravljeni

Včeraj sem potegnil iz Garminove strani program Garmin XT za symbian. Imam N72 pa mi pri poskusu instalacije po navodilih iz začetka te teme reče da je datoteka iz Garminove strani poškodovana. Je imel že kdo te težave in seveda ideje za rešitev...
Borča
 

kasac

Zelenc'
17. nov 2007
23
0
1
Mene pa zanima, kako lahko nastavim, da mi simulira ruto. Poskušam pa mi vedno napiše nimate nastavljene rute, kje pa se nastavi ne da bi bil BT GPS prižgan?
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
> Kam > Naslov > Izberi državo > Mesto > Vnesite ulico > Vnesite hišno številko > izberi rezultat iskanja > Pojdi

in nato bo iskalo gps napravo (čakam na večjo natančnost GPS), po določenem času bo javilo,da jo ne najde in te vprašalo, če jo išče dalje, klikneš da ne in bo uporabilo navigacijo kot v zaprtem prostoru brez signala, in še žez določen čas te bo vprašalo, če simulira ruto in tedaj klikneš da. (izračunavanje rute) V zgornjem oknu bo pisalo, da je GPS izključen)
Za Nuvije,

Za Dlančnike in telefone pa greš po določitvi rute v Orodja in > simuliraj ruto. Meni dela.

To je vse.



235028-sim.jpg
 

Priponke

  • 235028-sim.jpg
    235028-sim.jpg
    43,7 KB · Ogledi: 384

kasac

Zelenc'
17. nov 2007
23
0
1
Imam SE P1 grem > Kam > Naslov > Izberi državo > Mesto > Vnesite ulico > Vnesite hišno številko > izberi rezultat iskanja > Potem pa so možnosti Pojdi, nazaj Zemljevid in možnosti. Dam pojdi in napiše čakam na večjo natančnost GPS in to kar trja in traja. Kako od tod pridem na simuliraj ruto, ker če dam nazaj zbriše nastavljeno ruto.
 

princip

Pripravnik
20. avg 2007
113
0
16
Lj
Na N95 se postavis na signal gps-a in pritisnes onemogoci-->koncano, nato izberes kam bi rad sel in to je to.
 

CDS

Pripravnik
17. nov 2007
427
3
18
Ljubljana
www.cassettedeck-service.com
mogoče sem kje spregledu, ampak:

dobil sem info, da na N95 (Symbian S60) lahko spreminjaš puščico v avtomobil, tako kot na namenski napravi (nuvi). Mapca vehicle v mapi Garmin ij je to to...Ali to drži? Za P1i(Simbian UIQ3)ne drži...sm sprobu pa je skos sam puščica. Ali kdo kaj ve okoli tega?
 

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
Citat:
Uporabnik Anddrej pravi:
mogoče sem kje spregledu, ampak:

dobil sem info, da na N95 (Symbian S60) lahko spreminjaš puščico v avtomobil, tako kot na namenski napravi (nuvi). Mapca vehicle v mapi Garmin ij je to to...Ali to drži? Za P1i(Simbian UIQ3)ne drži...sm sprobu pa je skos sam puščica. Ali kdo kaj ve okoli tega?
To ima nova verzija GarminaXT...GarminMobileXTforSymbianS60_41060.exe
 

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
Jaz imam pa eno drugo težavo:
- Garmina sem instaliral na nokia 6120classic
- ko sem izbral zunanji GPS, mi je kazal napačno pozicijo
- ko sem prestavil jezik telefona na angleščino, je kazal pravo pozicijo
- da mi ni potrebno imeti angleščine, sem nastavil "notranji" GPS in mi je najdel pravo pozicijo
Problem pa je v tem, da ko imam nastavljen "notranji" GPS, takoj, ko najde satelite in je pripravljen za navigacijo: mi prestavi datum telefona na 05.10.2027 !!!

Vprašanja:
1. Ali se da to prestavljanje datuma kako preprečiti (ne da bi prestavil na angleščino)?
2. Ali se da na nokii 6120 zamenjati decimalna vejica s piko?
 

CDS

Pripravnik
17. nov 2007
427
3
18
Ljubljana
www.cassettedeck-service.com
Super za info...sm mal po ipmartu pogledu in sem najdu upgrade za UIQ3...iz 20 na 60 in takoj posodobil svojga garmina na P1i.
evo enepar slikc

Začetno okno spremenjeno:
1.jpg


Verzija programa:
2.jpg


Dodano opcija za izbiro avta:
3.jpg


Ter še avto na zemljevidu in izbira med njimi:
4.jpg