Navigacija 3D v Peugeot 3008 SUV / 5008 SUV

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mislim, da si od mene dobil več kot transparenten odgovor ampak si očitno eden tistih razvajencev, katerim je treba res vse servirat. In če bi te stvar res tako zanimala bi človek pričakoval tvoj odziv prej kot v enem tednu..In s svojimi skoraj 7K prispevki v 13 letih na tem forumu sem povsem pomirjen, da uporabnikom (ki so v večini zelo hvaležni) dajem support, ki ga na nobenem drugem forumu v SLO ne bodo deležni v stroki katere moderator sem.

On topcic: Na YT imaš veliko video demonstracij enih ali drugih sistemov in tako boš najbolj slikovito dobil odgovor kakšne so razlike med njimi. V bistvu si moraš pogledat samo RT6 in SMEG, saj Conect Nav imaš sam v vozilu, zato sklepam, da ga že poznaš v detajle.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Mislim, da si od mene dobil več kot transparenten odgovor ampak si očitno eden tistih razvajencev, katerim je treba res vse servirat. In če bi te stvar res tako zanimala bi človek pričakoval tvoj odziv prej kot v enem tednu..In s svojimi skoraj 7K prispevki v 13 letih na tem forumu sem povsem pomirjen, da uporabnikom (ki so v večini zelo hvaležni) dajem support, ki ga na nobenem drugem forumu v SLO ne bodo deležni v stroki katere moderator sem.

On topcic: Na YT imaš veliko video demonstracij enih ali drugih sistemov in tako boš najbolj slikovito dobil odgovor kakšne so razlike med njimi. V bistvu si moraš pogledat samo RT6 in SMEG, saj Conect Nav imaš sam v vozilu, zato sklepam, da ga že poznaš v detajle.
Oprostite vaša eminenca, če sem vas užalil in če sem razvajen.
Oprostite ker vas ne poznam in nisem spremljal vaše 13 letne kariere na forumu:valjamse:
Oprostite ker ne slonim na tem forumu 24/7.
Na žalost, glede na vaš odziv nisem imel kaj več delat tu gor, nobenih koristnih informacij. Pa pridem po določenem času pogledat kaj dogajat pa vidim še en "zmazek"!
Vse kar sem od vas prebral sta dva zmazka (kot nekateri pravijo, tu na forumu), ki za takega guruja GPSa spadata le v greznico. Žalostno da ima nek moderator takega foruma z toliko letnimi izkušnjami tak nastop. Očitno vam je teh 13 let stopilo v glavo in si naveličan vsega skupaj.
Če vam ni več do tega dela potem ga prepusti komu drugemu.
Nč bat mene v tej temi ne vidiš več, da vam ne bom delal preveč dela. Sem predvideval, da je forum in uporabniki na njem, posebej pa moderatorji, zato tu, da delijo informacije in pomagajo drugim uporabnikom. Sorry, če sem razvajen. Bom raje poiskal informacije, kje drugje, kjer se uporabniki predvsem pa moderatorji malo lepše obnašajo.
 
  • Haha
Reactions: luciano in kingo