Nategatorji !!!!

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
Saj sem se nehal ukvarjat z njim. Najbližji mi je bil za ogled, pa hotel sem videti kako zgleda tak avto s 400k km.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
CL600 Brabus

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13912559&display=Mercedes-Benz CL-Razred CL BRABUS T12 V1...

Za poznavalce. Zbiratelje. Le 200 izdelanih vozil. Le 2 prodana v vzhodni evropi. Cena novega 320000€. Za gotovino popust.
Testi tocno tega vozila:
https://www.avto-fokus.si/Testi/Brabus_T12_1_1/

https://www.avtomobilizem.com/preds...tavitev-brabus-cl-t12-in-e-350-cgi/15-10-2009
/

RESNICA:

Avto je serijski CL600. Ni res, da je bilo le 200 izdelanih in ni res, da sta bila le dva prodana v vzhodni Evropi. Avto ima:
- vsak za 100.000 več kilometrov
- je najmanj četrti lastnik
- je bil močno karambiliran spredaj + podvozje
- ima "doma" pobarvana BRabus platišča
- od opreme ima: Brabus motorno elektroniko, izpuh, volan, števce in spodnje dele obijačev, zadnji spojler
- Motorj je serijski MB V12
- če je servisna knjižica res potrjena je ponarejena
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Tudi to laže, da je slovensko poreklo, kupljen v Sloveniji. Avto je bil uvožen glede na podatke registra motornih vozil.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
To je očitno Trendy-ev "showcar". Trendy je (bila) firma, ki je svoje dni hotela konkurirati Autocommercu kot serviser (ne vem ali tudi prodajalec) Mercedesov. Imeli so tudi licenco Brabusa, torej ti je lahko pri nas od Brabusa izučen serviser vgradil original Brabus dele, kar je potem Brabus tudi potrdil kot "originalno" vgradnjo. Ker so (očitno, tega ne poznam) rabili kak showcar, so uvozili tole razbitino in "naredili" tale avto. Avto torej na nek način je "Brabus". čeprav originalno ni bil kupljen kot tak.

Glede tega, kaj je na avtu. Piše da gre ta Brabus T12. To je "stage 1" kit, ki vsebuje nov ECU, izpuh in znižano podvozje, torej to, kar je bilo tudi napisano. Edino moč je druga.

BRABUS T12 Performance Kit, 570 hp, 663 lb-ft torque BRABUS 6 pipe exhaust system, stainless steel BRABUS lowering module for ABC suspension.

Saj ne da bi branil koga, če je bil avto zbit in km prevrteni je to še vedno goljufija, ne pa mešat tega z recimo bolj znanim S V12, ki je stage 3.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
To je očitno Trendy-ev "showcar". Trendy je (bila) firma, ki je svoje dni hotela konkurirati Autocommercu kot serviser (ne vem ali tudi prodajalec) Mercedesov. Imeli so tudi licenco Brabusa, torej ti je lahko pri nas od Brabusa izučen serviser vgradil original Brabus dele, kar je potem Brabus tudi potrdil kot "originalno" vgradnjo. Ker so (očitno, tega ne poznam) rabili kak showcar, so uvozili tole razbitino in "naredili" tale avto. Avto torej na nek način je "Brabus". čeprav originalno ni bil kupljen kot tak.

Glede tega, kaj je na avtu. Piše da gre ta Brabus T12. To je "stage 1" kit, ki vsebuje nov ECU, izpuh in znižano podvozje, torej to, kar je bilo tudi napisano. Edino moč je druga.



Saj ne da bi branil koga, če je bil avto zbit in km prevrteni je to še vedno goljufija, ne pa mešat tega z recimo bolj znanim S V12, ki je stage 3.

To kar si napisal drzi.

Avto je bil kupljen rablje od Daimler AG - sluzbeno vozilo. Imel je na stevcu 86.000 KM. Stevec so nazaj obrnili v Sloveniji po tem, ko ga je Trendy prodal.

Prav tako je bil avto razbit v Sloveniji. V casu, ko je bil lastnik Trendy.
 

liox

Zelenc'
29. jun 2019
1
0
1
Leta 2016 sem pri kupil avtomobil znamke BMW z 222.000 km pri avtohiši D&M Avtocenter, Matej Trost s.p nekje pri Žalcu. Letos se je odprla spletna stran avtolog.si, kjer sem iz radovednosti preveril kilometre in zgodovino vozila.

Seveda se je izkazalo, da sta tipa nategatorja! Avto je imel leta 2015 na tehničnem pregledu 262.000 km jaz sem ga kupil leto pozneje z 222.000 km.Torej sklepam, da je bilo zbitih vsaj 50.000 km ali več. Naredite obvoz ali pa obvezno preverite zgodovino, če kupujete pri D&M, Matej Trost s.p

Link do avtohiše na avto.net https://www.avto.net/d&m/
In še njihova spletna stran https://www.dm-avtocenter.com/

IN ŠE DOKAZ ZASLONSKA SLIKA IZ AVTOLOG.SI
B3qdEET.png
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Sam ne rečt, da si presenečen?

Slišim od znancev da se BMW-ja dobi ceneje od Škode. Dobi ja, takega.

Omrežna 03 pa tudi pove svoje.
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
668
45
28
Ljubljana
Varen nakup rabljenega avtomobila
Na trgu rabljenih vozil se pojavlja veliko nepravilnosti in avtomobilov z zavajajočimi in neresničnimi podatki. Vsa naša vozila imajo poštene kilometre, znano servisno zgodovino, so strokovno pregledana in tehnično brezhibna. Vsak avto je možno pred nakupom tudi preizkusiti in opraviti testno vožnjo.


Ko greš na njihovo stran piše da imajo poštene kilometre.... :)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Logično. Edino lažnivcu se zdi pomembno poudarjati da govori resnico in da ne laže. Ne velja samo za avtohendlerje ampak na splošno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj pošteni kilometri tu pomeni čisto nekaj drugega - smo ga pošteno zmahali, pošteno smo ga žgali, ... ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marburg

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
mislim da ima tam zdaj vse to preko korinita? so mogoče iste osebe za tem ?
 

Podobne teme