Nategatorji !!!!

zsb

Zelenc'
1. apr 2015
2
0
1
NATEGATORJI!!!
Ac bežigrajska Celje. Čim dlje od njih!!! Avte prodajajo kr tko, ne pustijo se vozt z avti doklr ne daš papirjev oz dokler ti ne odobrijo lizinga, hočejo aro predn se pogovarjajo dalje, pol avto prodajo, are ne vrnejo. Ne sklepajo pogodbe o ari, želijo prodati drugi avto. Avti tko al tko vsi uvoženi iz Italije, služjo na avtih tko da glava peče, pol pa še na ns bogih ljudeh s temi svojimi arami, ko jih totalno nezakonito zahtevajo od strank in si jih na koncu tut prilastijo. Žou mi je vseh kilometru ko so jih prepelu da sm prišu do njih. Res folk če ste pametni od njih čim dlje stran!
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
V katero smer od Trojan je to?
evil.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.198
1.816
113
Se pravi si jim dal aro brez da bi ti dal papir za to, da si jo res plačal. dal si jo za avto, ki ga niti nisi prej sprobal...

Zdaj ne vem...a v celi Sloveniji ni bilo podobnega avta da si rinil prav do konca dokler te niso...
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
... no no, jst sm pred leti v 03 kupu enga đipa, ki mi je dolg časa delu bp, tako da ravno za posploševat ni, pa tudi malce bolj precizen je treba biti, saj je 03 območje precej veliko (tudi bivše 0601 telefonsko območje je not, ki niti približno ne spada pod savinjski konec).
evil.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Ma ja, no...to je podobno, kot bi zaradi Letališke rekel, da se v 01 ne nabavlja avtomobila... Ja, imamo ene 4 hude nategatorje tukaj, Celjani zagotovo vemo za njih, preostali pa tudi vedno boljj. Pač ne nabavljaš avta pri njih, in je problem rešen... Posamezniki pa so lahko idioti tako v 03, kot v 01, 04, 05... Mene je recimo pri nakupu enega avtomobila nategnil čistokrvni, dobro situiran Ljubljančan. A so sedaj vsi Ljubljančani nategatorji?

Samo mojih 5c...
pozdrav.gif
 

mladen24

Pripravnik
1. mar 2011
38
0
6
Citat:
Uporabnik zsb pravi:
NATEGATORJI!!!
Ac bežigrajska Celje. Čim dlje od njih!!! Avte prodajajo kr tko, ne pustijo se vozt z avti doklr ne daš papirjev oz dokler ti ne odobrijo lizinga, hočejo aro predn se pogovarjajo dalje, pol avto prodajo, are ne vrnejo. Ne sklepajo pogodbe o ari, želijo prodati drugi avto. Avti tko al tko vsi uvoženi iz Italije, služjo na avtih tko da glava peče, pol pa še na ns bogih ljudeh s temi svojimi arami, ko jih totalno nezakonito zahtevajo od strank in si jih na koncu tut prilastijo. Žou mi je vseh kilometru ko so jih prepelu da sm prišu do njih. Res folk če ste pametni od njih čim dlje stran!

467716-post_slo.gif

so še nekateri zreli za inšpekcijo
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
182
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ksz ...

ne vem, kam naj napišem zgodbo oz. bi rad samo preveril. primer - pri eni avtohiši sem zapazil en avto, ampak sem malce predolgo cincal in je avto šel. zdaj se je ta isti avto pojavil pri drugo avtohiši, sem seveda takoj klical in so mi razložili, da je pač šlo za menjavo enega avta za drugega, razložil gospod na fer in korekten način ...

pač, da ne gre za kak primer nategatorstva ...
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Menjave med dilerji se dogajajo, sem tudi sam že nekajkrat opazil. Verjetno ne zato, ker bi bila oh in sploh odličen. Verjetno kakšnemu avtu koristi menjava okolja, ker je kakšen bližnji serviser preveč vedel o njem...
 

Podobne teme