Nategatorji !!!!

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.331
955
113
Koliko te dobi za ta avto v Črni Gori, ker za sebe ga sigurno ni kupil.
Drži. Je razlagal da je to narobe svet, plače nikakve, avtomobili dražji... Se je pa ukvarjal z avtovleko pa še servis ima in vzdržuje kombije za neko firmo... Tako da zna marsikaj porihtat. Kapo dol, kako je videl takoj vse na Berlingotu. In je tudi povedal, kako so doli zajebani na tehničnih, pa bi človek mislil, da je ravno obratno... Skratka, meni je bil izredno zanimiv možakar, iskren v pogovoru...
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Tako je. V 10 dneh mi ni poslal podatkov za plačilo are ( isti dan sem naredil par ogledov in sem javil da bi tega vzel - plačam aro na trr samo pošlje naj podatke.).
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Matr mi grejo na jetra ljudje brez face. Saj mogoče se še iskaže za dobro, ampak avto sem si ogledal, sprobal itd in po mojem na pol laičnem in na pol strokovnem mnenju je bil ok. Verjetno je kdo na ceno X ponudil 100 ali 200€ več. Tip ni imel face, da bi me poklical in povedal - lej, več mi ponujajo, vzameš ali ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: naliM

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Ne jezi se, prodal je tistemu, ki je prišel s celotno kupnino. Zakaj si sploh najprej hotel nakazati aro?
Izda račun, plačilo v celoti in prepis. To se danes uredi v eni uri.
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Pozdrav vsem!
Sicer ima vzdevek, sem pa vseeno objavo umaknil. Zakaj - zame je zgodba gotova, razen časa nisem izgubil nič. Me je danes sicer klical in ja, kao da je umaknil oglas zaradi mene itd bla bla. Mogoče je res, ampak ker je avto uvožen, še ni imel papirjev ( dmv, davčna itd). Ok , na to človek nima vpliva. Ampak da 14 dni ne umakne oglase, če sem rekel da ga kupim, potem pa na netu piše prodano?
Matr, firma, ki prodaja avte, ne zna umaknit oglasa v 14 dneh, nato pa piše prodano? Moj oglas je izginil z neta uro po dogovoru o prodaji avta. In to je še največji šit - manjka mi avto - moj je prodan, za nakup sem pa potrdil 16. februarja. Brez veze.

Skratka - sem kiksnil ali ne, z neodzivnimi ljudmi, ki se ne javijo, ne vrnejo klica, v 14 dneh niso sposobni umakniti oglasa, se jaz ne pogovarjam. Škoda živcev in časa. Zgodba zame zaključena, če ne bo nič na voljo, pa kupim nekaj za jurja, ki vžge in se pelje ter čakam na pravi avto.
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Aja, mogoče še to - ko sem po enem tednu čakanja brez informacij preverjal drug avto, je bil odgovor podoben - šli smo na počitnice, oglas pa (brez ogleda ali are) umaknjen. Sem pač samo povedal, da bi ga rad videl in zapeljal, in če vse po telefonu povedano drži, ga kupim. Popolnoma kontra odnos.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.803
79
48
Pozdrav vsem!
Sicer ima vzdevek, sem pa vseeno objavo umaknil. Zakaj - zame je zgodba gotova, razen časa nisem izgubil nič. Me je danes sicer klical in ja, kao da je umaknil oglas zaradi mene itd bla bla. Mogoče je res, ampak ker je avto uvožen, še ni imel papirjev ( dmv, davčna itd). Ok , na to človek nima vpliva. Ampak da 14 dni ne umakne oglase, če sem rekel da ga kupim, potem pa na netu piše prodano?
Matr, firma, ki prodaja avte, ne zna umaknit oglasa v 14 dneh, nato pa piše prodano? Moj oglas je izginil z neta uro po dogovoru o prodaji avta. In to je še največji šit - manjka mi avto - moj je prodan, za nakup sem pa potrdil 16. februarja. Brez veze.

Skratka - sem kiksnil ali ne, z neodzivnimi ljudmi, ki se ne javijo, ne vrnejo klica, v 14 dneh niso sposobni umakniti oglasa, se jaz ne pogovarjam. Škoda živcev in časa. Zgodba zame zaključena, če ne bo nič na voljo, pa kupim nekaj za jurja, ki vžge in se pelje ter čakam na pravi avto.
Čakaj malo... ker je bil avto uvožen, še ni imel papirjev? Ma ne ga srat.
Papirjev ni imel zato, ker ga je prešvercal. Očitno si naletel na enega izmed mnogih preprodajalcev. Kdo drug pa bi sicer še prodajal avto z neurejenimi papirji? Sicer pa bi lahko zgodovino avta preveril preko VIN številke.
Ne sekiraj se, srečo si imel, da si izgubil samo čas. In ja, res je najboljša varianta, da mogoče za ta čas, dokler ne najdeš pravega avta zase, kupiš nekaj čisto poceni. Tako sem naredil jaz pred leti... čakal na nov avto, čakalna doba se je podaljšala, svojega sem prodal, pa sem bil enostavno prisiljen kupiti enega za 500 evrov. Tehnični je na srečo še veljal, bil pa sem primoran menjati avspuh, ker mi je razpadel, pa sklopko, ampak za pol leta je bil dober. Nato pa sem ga odpeljal na odpad. Jebi ga, nekaj dodatnih stroškov je bilo, a se nisem sekiral. Veliko sreče ;)
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Hja, sem bil kao prvi na ogledu. Ampak, kot sem napisal - čakam da bo, pa nič . Od 16.2. do včeraj je bil oglas aktiven. Ne me Zj. po 16 dneh pa "prodano" ?
Ma ja, bomo že - kot sem napisal - nekaj z jurja, ki se pelje. Tu ne izgubum dosti. Če pa vmes še kaj poštimam v garaži, bo pa šel naprej za isto ceno + stroške prepisa :) .
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Čakaj malo... ker je bil avto uvožen, še ni imel papirjev? Ma ne ga srat.
Papirjev ni imel zato, ker ga je prešvercal. Očitno si naletel na enega izmed mnogih preprodajalcev. Kdo drug pa bi sicer še prodajal avto z neurejenimi papirji? Sicer pa bi lahko zgodovino avta preveril preko VIN številke.
Nisem nikoli tega počel sam, ampak a pri uvozu ni tako, da nima papirjev (ne more narediti prepisa), dokler FURS ne odmeri DMV, on ga pa ne plača?
Kako bi avto "prešvercal"? Kaj točno si mislil? Da je ukraden v tujini in ga vseeno javno prodaja pri nas?
 
27. jan 2022
4.801
1.738
113
Hja, sem bil kao prvi na ogledu. Ampak, kot sem napisal - čakam da bo, pa nič . Od 16.2. do včeraj je bil oglas aktiven. Ne me Zj. po 16 dneh pa "prodano" ?
Ma ja, bomo že - kot sem napisal - nekaj z jurja, ki se pelje. Tu ne izgubum dosti. Če pa vmes še kaj poštimam v garaži, bo pa šel naprej za isto ceno + stroške prepisa :) .
Poglej pri AP Drago v Mariboru - je prvi pri dobavi nemških avtov v ta del Slovenije in zalaga večino malih dilerjev. Pripelje dva šleperja in tam kar s kamiona "nepošminkane" proda naprej dilerjem za kakega jurja profita pri avtu, dilerček pa šminka +3 jurje pol.
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.983
113
Poglej pri AP Drago v Mariboru - je prvi pri dobavi nemških avtov v ta del Slovenije in zalaga večino malih dilerjev. Pripelje dva šleperja in tam kar s kamiona "nepošminkane" proda naprej dilerjem za kakega jurja profita pri avtu, dilerček pa šminka +3 jurje pol.
Sem ze mislil vprasat za tega ja, kul.
 

Podobne teme