Nategatorji !!!!

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
meni pri celi stvari nekaj ni jasno, če pridemo do teh podatkov mi usput oz praktično po pomoti, kaj delajo pol organi pregona? denar leži na cesti za državni proračun, dobesedno.
Tudi organi pregona so zgolj ljudje. Koliko od njih daj dela na šihtu in koliko jih dejansko kaj naredi, koliko jih pa uspešno kaj naredi, pa lahko po gaussovi krivulji preveriš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Tudi organi pregona so zgolj ljudje. Koliko od njih daj dela na šihtu in koliko jih dejansko kaj naredi, koliko jih pa uspešno kaj naredi, pa lahko po gaussovi krivulji preveriš.

ampak glede da vsi mogoci inspektorji jokajo da imajo kvote kolk kazni napisat, tu pa jim forumi naredijo 80% dela ... easy money. Tezko si se bolj nesposoben od tega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.630
767
113
Vsake toliko časa se na mobile.de pojavijo oglasi z neverjetnimi cenami, vedno je v drobnem tisku, da gre za Export only, ne spomnim se ali gre vedno za isto firmo, bom sedaj malo bolj spremljal.

A je to fake, ali gre res za tako neverjetno dobre ponudbe:

Edit: So že šli vsi v par minutah, WTF?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Glede na to, da so registrirani od leta 2006, bi rekel, da gre za legitimno ponudbo. Je pa res, da na mobile.de prežijo dilerji. Jaz sem objavil en manj zanimiv avto za naše tržišče in sem ga na mobile.de prodal v nekaj dneh. Cena nekaj nižja kot je "realno", sem ga pa vsaj prodal. Pri nas nisem dobil niti klica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Daniel

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Glede na to, da so registrirani od leta 2006, bi rekel, da gre za legitimno ponudbo. Je pa res, da na mobile.de prežijo dilerji. Jaz sem objavil en manj zanimiv avto za naše tržišče in sem ga na mobile.de prodal v nekaj dneh. Cena nekaj nižja kot je "realno", sem ga pa vsaj prodal. Pri nas nisem dobil niti klica.
Kako pa je šlo tole vse skupaj, da si avto prodal v Nemčijo?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.177
8.957
113
Glede onega W212 taxi mercedesa, tip je pisal, da je oni ko je kupil, tudi dobil denar nazaj, prodajalec pa se je klasično naredil francoza, da ni vedel, kak je to mogoče. itd,
Po prvotnem napenjanju mišic je baje hitro pomagalo, da bo padla tožba in ovadba za goljufijo in nekaj podobnega in je takoj bilo rešeno. Tako vsaj avtor objave ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Zdaj sem se spomnil, da sem sam prodal avto v Bolgarijo, avto na tamali tovornjak, denar, prepis pa zdravo :bonk:
 

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Tega je za 9600 pripeljal iz Italije, zraven pač vsi ostali stroški....ampak kaj je s to Italijo? So res vsi avti hin (da so pobuškani, mi je jasno, 159 od strica bila vsako leto na lepotnih popravkih).
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Ford C-Max - Šenčur, slučajno sem šel zraven pogledat avto, je pa dokaj šolski primer "malih nategov":
- avto ni slovenski, ampak je uvožen iz Belgije, torej je 2. lastnik in ne 1. kot piše v oglasu,
- avto nima 74 kW, ampak 66 kW,
- avto nima ALU platišč, ampak navadna jeklena ter gor plastične pokrove (še vsi 4-je pokrovi niso enaki),
- avto ima 208.000 km in ne 198.000 kot piše v oglasu,
- zelo v kratkem bo potrebno zamenjat potisni ležaj.

Avto je tudi sicer (če izpustim zgornje "zanemarljive podrobnosti") daleč od odlično ohranjenega, tipično po fordovsko rjavi, bil je na večih mestih barvan, v prtljažnik zateka voda, zavore tresejo...
Razumem, da 12 let star avto ni nov, ampak nekaj so lepe slike, drugo pa realno stanje.

Zajeta slika1.PNG
Zajeta slika2.PNG
Zajeta slika3.PNG
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Pacific

Zelenc'
27. okt 2020
1
0
1
Morda je bilo že kaj omenjeno (iskalnik ne vrže ven glih kaj uporabnega) kakše ima kaj renome SAFRAN doo?
Vreden zaupanja ali se ga je za izogibat?
 

Podobne teme