Nateg: Nov način zbiranja osebnih podatkov

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Vsaj jaz sem prvič naletel na tak poskus zbiranja osebnih podatkov. Svašta se narod spomni ... če ne bi e-mail naslov bil čuden, bi verjetno še sam nasedel (no ja, prej bi na internetu poiskal vse podatke o firmi - kateri firmi že???)
smile-1.gif


Citat:
Dame in godpodje!

Nase podjetje privabi k zaposlitvi morebitne sodelavce v Vasi regiji. Predtem, ko bomo priceli s podrobnosti glede prostih delovnih mest, ki vam jih predlagamo, rad bi posvetili paznjo osnovnim nacelom, na katerih se temelji dejavnost nasega podjetja. Mi smo eden od najvecjih proizvajalcev predmetov za pohistvo in vsakdanjo uporabo, ki jih naredimo iz naravnih materialov, pretezno iz naravnega lesa. Nasi osnovni proizvodni obrati se nahajajo na obmocju Rusije, kar je ena od najpomembnejsih njihovih konkurencnih prednosti. Vzdrzujemo cene na maksimalno nizki ravni ob istocasni najvisji kvaliteti koncnega proizvoda. Nasi strokovnjaki skrbijo za kvaliteto na vsem postopku izdelave proizvoda, od nabave in analize surovine, do koncnih meritev pred postopkom embaliranja!

Zaradi unikalnih tehnologij, ustreznega vodenja, smo v krajsem roku obvladali z vec kot 27% evropskega trga analogicnega blaga. Tudi se nas trzni delez stalno narasca, celo v sedanjih razmerah totalne ekonomske nestabilnosti. Stalno se povecamo stevilo svojega osebja izmed predstavnikov te drzave, kjer odpiramo nove trge. V sedanjem casu so to Slovenija, Danska, Spanija, Nemcija, tudi nekatere druge drzave. Zaradi tega predlagamo da se zasedete eno od 2 razpisanih prostih delovnih mest v navedenih regijah. Obrnite paznjo, da je stevilo sodelavcev strogo omejeno za vsako drzavo. Na primer za Slovenijo je to 15 ljudi, tako imenovanih Sales Consultant (prodajni svetovalec) in 2 Senior Consultant (visji prodajni svetovalec), ki bodo vodili poslovanje managerjev prodaje. Med obveze Sales Consultant (prodajnega svetovalca) bo spadalo iskanje potencialnih strank, a to so lahko navadne ljudi in firme, ki bodo zazeleli da postanejo nasi distributerji. ??Priporocila gleda prostega delo
vnega mesta, ki najbolj odgovarja vasim znanjem in navadam, lahko vam damo po skrbni preucitvi vasega zivljenjepisa in ob vasem soglasju. Tedaj bomo tudi pripravljeni, da vam posljemo bolj natancna navodila za poslovanje z nami.

Edina stvar, na katero je treba paziti, je izpo njevanje minimalnih zahtev za prijavnike.

Morate biti polnoletna oseba, visja izobrazba se vzame v obzir kot prednost, nobene kriminalne preteklosti, odsotnost kreditov in neplacanih racunov. Znanje tujega jezika (angleskega, nemskega ali ruskega) bo prednost, za kandidate na delovno mesto Senior Consultant pa je obvezni pogoj.

Nasi pogoji: placa od 3000 EUR mesecno, ob 30 urah dela v tednu, dopust 28 dni, zavarovanje.


Ce vas zanima delo v nasem podjetju, cakamo od vas zivljenjepis na naslovu: marco_faye.marvellkk@hotmail.com


Vse zivljenjepise bomo obdelovali v roku 24 ur.
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Dobil včeraj na mail v službi. Nisem rabil niti dveh sekund, da sem stisnil delete.

Ni mi pa jasno kdo sploh še nasede tem nategom.
bonk.gif
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Citat:
Uporabnik Chief_Wiggum pravi:
Dobil včeraj na mail v službi. Nisem rabil niti dveh sekund, da sem stisnil delete.

Ni mi pa jasno kdo sploh še nasede tem nategom.
bonk.gif
Verjemi mi, da ima zafilan mejl.
smirk-1.gif