naročanje aliexpress

guardy

Guru
3. avg 2007
8.438
1.011
113
Obišči stran
A ste vi zihr, da je tole komplet superg in ne samo en kos para? Ker tut če pogledam pri teži je tukaj teža paketa 0,8 kile, povsod drugje pa 1,5 kile?
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
je kje opcija .... levi/ desni ?
grin1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
V tem primeru si uspešen z dispute?
Dobiš obvestilo carine da je roba ponarejena in gre na uničenje?

Za ene Nike sem dobil tako obvestilo, na aliexpress sem odprl dispute, da prodajajo blago brez dovoljenja lastnika znamke in sem dobil denar nazaj. V bistvu prodajalec ni nič odgovoril na dispute, tako da sem avtomatično dobil.

Pa na aliexpress lahko plačaš s paypal, samo se moraš direktno s prodajalcem zmenit. V bistvu to potem kupiš mimo aliexpressa, samo komuniciraš tam. Sem kar nekaj stvari tako kupil, ko sem nekaj časa imel težave s plačevanjem s kreditno kartico.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.636
6.044
113
pri taščici
Sam znam za en drek angleščino, imam pa občutek da marsikateri kitajci še bistveno manj. Upam da res prideta oba čevlja, sicer odprem dispute..
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz...meni je tudi malo čudno pri tistih za 17 usd...piše da je cena za kos, drugje pa navajajo ceno za par....a je morda kdo že prodajalca kaj vprašal?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.438
1.011
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik feler pravi:
ksz...meni je tudi malo čudno pri tistih za 17 usd...piše da je cena za kos, drugje pa navajajo ceno za par....a je morda kdo že prodajalca kaj vprašal?

glede na feedbacke in vse sem sicer mnenja, da gre za nateg, ampak za 14€ gremo tvegat
grin1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik feler pravi:
ksz...meni je tudi malo čudno pri tistih za 17 usd...piše da je cena za kos, drugje pa navajajo ceno za par....a je morda kdo že prodajalca kaj vprašal?

glede na feedbacke in vse sem sicer mnenja, da gre za nateg, ampak za 14€ gremo tvegat
grin1.gif
Me zanima kaj bo ko bodo na carinski pošti dobili 50 kom teh naenkrat. Me res zanima ali jih bodo dali na uničenje ali pa bodo vsakemu posebej poslali obvestilo in pokasirali 4,05€
bonk.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.789
2.093
113
za šankom
dejansko zadeva je za uničenje ker gre za fake,če bo cn22 ali cn 23 izpolnjen s pravilnimi podatki potem tudi stroška 4€ ne bo,do sedaj sem še vsakomur napisal pod opombe naj cn 22 izpolni s pravimi podatki in ne v stilu gift pa value 1$ pa do sedaj ni bilo težav
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik shift pravi:
dejansko zadeva je za uničenje ker gre za fake,če bo cn22 ali cn 23 izpolnjen s pravilnimi podatki potem tudi stroška 4€ ne bo,do sedaj sem še vsakomur napisal pod opombe naj cn 22 izpolni s pravimi podatki in ne v stilu gift pa value 1$ pa do sedaj ni bilo težav
Ravno danes plačal 4,05 za izdelek iz Banggood (ena redkih kitajskih trgovin, ki pravilno izpolnjuje CN22), čeprav je bil CN22 ok... spet
bonk.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Kitajec pravi da so cevlji odposlani pa da vidimo
smile-1.gif

Sporoč čez tri, štiri tedne kaj si dobil
smile-1.gif
...da ostali vidimo ali smo zasrali ker jih nismo kupili ali ne.