naročanje aliexpress

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
tudi jaz sem lahko dal v košarico.
daj link od točno tistega izdelka, ki ti ga ne pusti.
 

Raveman

Pripravnik
12. avg 2014
56
0
6
Zanima me ali je še možno na Aliju naročiti spodnjice Calvin Klein. Modela mi ni težko najti vendar so sedaj napisi Kani Cein in podobno...to pa nebi imel?

Če ima kdo link do "originala" naj prosim prilepi.

Hvala
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Jaz sem nazadnje našel na wish-u. Drugače so pa meni te iz modala top. Bi jih z še večjim veseljem kupil brez napisa, samo da kakega čudnega napisa gor. Samo tudi tu ne najdem kaj pametnega...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik Raveman pravi:
Zanima me ali je še možno na Aliju naročiti spodnjice Calvin Klein. Modela mi ni težko najti vendar so sedaj napisi Kani Cein in podobno...to pa nebi imel?

Če ima kdo link do "originala" naj prosim prilepi.

Wtf? Kdo kupi gate kjer piše gori "klein"?
hysterical-1.gif


Hvala
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik Raveman pravi:
Zanima me ali je še možno na Aliju naročiti spodnjice Calvin Klein. Modela mi ni težko najti vendar so sedaj napisi Kani Cein in podobno...to pa nebi imel?

Če ima kdo link do "originala" naj prosim prilepi.

Wtf? Kdo kupi gate kjer piše gori "klein"?
hysterical-1.gif


Hvala

takšen, ki noče vnaprej lagat in na koncu dobi iz usmiljenja
evil.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Ker je tema ravno namenjena aliexpressu. Odločam, da bi si nabavil RTA tank za vape. Ali lahko pričakujem kakšne probleme, glede na to, da imamo pri nas "posebne" tobačne zakone.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Potem tak vredu. Sam drugače veliko naročam pre Aliexpressa ( večinoma elektroniko ( mikrokrmilnike, releje ipd.) in kar se tiče carine nekih problemov do sedaj nisem imel. Seveda odvisno kako vse skupaj deklarirajo.
Sedaj si nameravam naročiti 2 RTA tanka ( več kot 2 ml kapacitete) in me je malo skrbelo, da se naši heroji nebi kaj domislili, ker 2 ml tank za vape je vsaj meni premalo.
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Potem tak vredu. Sam drugače veliko naročam pre Aliexpressa ( večinoma elektroniko ( mikrokrmilnike, releje ipd.) in kar se tiče carine nekih problemov do sedaj nisem imel. Seveda odvisno kako vse skupaj deklarirajo.
Sedaj si nameravam naročiti 2 RTA tanka ( več kot 2 ml kapacitete) in me je malo skrbelo, da se naši heroji nebi kaj domislili, ker 2 ml tank za vape je vsaj meni premalo.

Več o tem (tudi o naročanju) imaš pa: https://slo-vaper.com/ ali http://slo-vape.si/index.php
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Ja... In ko sem vprašal tam to, sem lepo prilepil 2 linka do RTA tanka, vprašal če so kaki problemi glede carine. In kaj sem dobil ? Ban. Res, da ne poznam ozadja, ampak mislim, da gre marsikomu v nos, da za isti denar dobiš iz kitajske skoraj 2 RTA tanka.
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Pozdravljeni,

ve mogoče kdo, kako bi lahko prišel v kontakt z kupcem na aliexpresu, ali pa če pozna kater uporabnika na aliexpresu Matic? V kontak želim priti z omenjenim kupcem zaradi nekaterih informacij o izdelku. Hvala.
 
Nazadnje urejeno: