Naloge slovenskih medijev

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Za Demokracijo ne vem, ker je ne berem.

In česa se pritakne "normalno razgledan bralec", kot si ti?


Od dnevnikov Delo, pa dokler so še bile v Sloveniji, Sportske novosti. Ob sobotah kupim tudi Dnevnik, zaradi Objektiva.

Na netu preletim par dnevnikov, ne bi pa mogel reči, da katerega spremljam povsem redno. Še najbolj redno NME. Od mesečnikov redno kupim Rolling Stone in Playboy.

Drugače pa knjige.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Se ne slepim, da je vse, kar je tam napisano absolutno res. Je bolj stvar navade, da ga (skoraj) vsak dan kupim. Sem bolj oldskul in mi paše papir.

Pa politiko bolj preletim, mi ni ravno v prvi vrsti prioritet.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Nisem vedu, da je MOL glasilo posvečeno prečastitemu Zokiju. Sem mislil, da je MOL glasilo vseh Ljubljančanov.

Kar živi v utvarah
grims-1.gif


Kar se mene tiče so taka glasila itak metanje denarja stran. Niso in ne bodo "neodvisna". So pač pod kontrolo tistega, ki obvalduje inštitucijo, ki jih izdaja.
Saj to vem.
Prav iz tega razloga jaz avtomagazin ne povoham. Take kozlarije noter pišete in take teste delate, da človek ob branju dobi drisko.
Na splošno pljuvate po japonskih avtih in to tako, kot da ljudje nimajo svojih oči in svoje pameti in kot da ljudje sami niso v stanju med sabo primerjat avtov, ki jih vozijo.
Evropejec s svojo lastno avtomobilsko industrijo, kateri pripada z vsem srcem in dušo, potem kritizira japonske avte. Pha....
Dokler en avtomagazin ne bo objavil kakšne japonske teste avtomobilov, ste za mene popolnoma nekredibilni.
Pa nimam nič osebnega proti tebi.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.110
3.420
113
...kzs

Pred par tedni sem v lokalu ob pitju kave prelistal dnevno časopisje, ki je bilo na voljo.
Povsem naključno odprem Dnevnik in takoj neko udrihanje proti "neoliberalizmu", Delo enako...
...no v Slovenskih Novicah vidiš na sredini vsaj mlade joške in na koncu tri stare vice.

Slovenski mediji so tema/vzporedni svet/Underground...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.969
5.395
113
Citat:
Uporabnik Mr_Wolf pravi:
...kzs

Pred par tedni sem v lokalu ob pitju kave prelistal dnevno časopisje, ki je bilo na voljo.
Povsem naključno odprem Dnevnik in takoj neko udrihanje proti "neoliberalizmu", Delo enako...
...no v Slovenskih Novicah vidiš na sredini vsaj mlade joške in na koncu tri stare vice.

Slovenski mediji so tema/vzporedni svet/Underground...

467716-post_slo.gif


Moram rečt da sem tudi sam opazil (ravno včeraj sem bral neko Mladino....datumsko tam okoli prodaje Telekoma in Veberleaks...)......opažam da levo usmerjeni mediji ne znajo pisat drugega kot o grdi Ameriki in neoliberalizmu....svetovnih zarotah....oziroma kako cel svet samo čaka kako bi lahko zasužnjil narod Republike severne Kor....ups Slovenije
smile-1.gif


Pa saj se ti lahko skisa če se redno naročiš na take debilizme
bonk.gif
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik Onslow pravi:
Se ne slepim, da je vse, kar je tam napisano absolutno res. Je bolj stvar navade, da ga (skoraj) vsak dan kupim. Sem bolj oldskul in mi paše papir.

Pa politiko bolj preletim, mi ni ravno v prvi vrsti prioritet.
San gre gre za absolutno resnico - gre samo za poročanje.
Ravno iz tega razloga berem tudi Reporter. Tu mu očitaš, da ni kredibilen, ker ne kritizira Janše. OK, a ostali, ki s kritiko prizanesejo drugim pa so?

Janšo kritizirajo praktično vsi z nekaj izjemami. Zakaj bi to počel še Reporter? Oni odkrivajo nepravilnosti tistih, katere ostali ščitijo. Meni je tako povsem OK - vem kateri časopis moram kupiti, ko izbruhne kakšna afera.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.969
5.395
113
On mora tako funkcionirat......po politični liniji!
smile-1.gif


Kam pa pridemo brez izključevanja? Če nisi z nami si proti nam press
wink-1.gif
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.110
3.420
113
Igzekli.

Si sploh ne moremo misliti kakšno moč pranja možganov imajo mediji.

Dva primera:
- sošolec iz srednje šole, to pomeni zdaj ca.45 let. Podjetnik, turistična dejavnost, dela na trgu (nič za državo ali paradržavne firme) se drka z uradniki, neplačniki, predpisi, da vsak mesec nabere za plače... ..njegova žena zaposlena v firmi v tuji lasti precej na poti, prodaja, tempo... dva otroka... ...skratka kar garata, da jima znese... ...in potem oba na FB lajkata in sharata govor Violete Tomiæ v DZ, ko Janšo primerja s pedofilom
bonk.gif

- isto se pred kratkim dobimo s par sošolci na piru, izobraženi ljudje pa to. In seveda beseda nanese na politiko, pa si ne morem kaj, da ne pošimfam stanja v državi in naše politično stanje nasploh... ...me takoj trije popadejo kot stekli psi, "Ja, kaj tist tvoj koruptuven Janša je pa boljši?" WTF?Janše, SDS-a sploh nikoli omenil nisem? Niti kaj namigoval??
Ergo, če se ne strinjaš z našim hudo na levo nagnjenim političnim stanjem, si takoj obtožen, da imaš najmanj Janševo sliko na steni v spalnici.
bonk.gif


Kje ima folk možgane
bonk.gif
.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.969
5.395
113
"izobraženi ljudje pa to"

ne-ne-1.gif
ne zanašaj se na naše študirane glave.......je šolski sistem preveč indoktriniran.....

Mam žlahto......vsi univerzitetno......hodijo po svetu.......pa se jih vseeno bolj malo prime....vse je neoliberalizem in grdi tujci krivi za našo mizerijo......
bonk.gif
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.110
3.420
113
Pa to mi je zanimivo...
...ljudje, ki imajo precej premoženja, več stanovanj, vikendi, precejšen nadstandard nabijajo, kako Luka Mesec "lepo govori"
stupid-1.gif
.
Jim ni jasno, da "demokratični socializem" zasebni lastnini ni ravno, milo rečeno, najbolj prijazen sistem....
Sami sebi pljuvajo v skledo in jim sploh nič ni jasno.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.969
5.395
113
Priceless članek od Rada Pezdirja......sicer rahlo OFF topic glede na temo.......ampak odstavek, ki mi je pael v oči ob prebiranju
zmaga.gif


http://www.reporter.si/komentar/rado-pezdir-zenit-v-murglah/53983

Citat:
Edina velika ideja slovenske levice te dni je Združena levica. To pa razkriva samo to, da ta politični pol že dolgo ni bil tako silno ideološko izpraznjen, če je vse, kar lahko ponujajo, samo še populizem, retrogradno vzdihovanje, lažna nostalgija in boj proti tujcem (ki v resnici sploh ne vedo, da se kaj tako minornega in nepomembnega, kot je slovenska levica, sploh bojuje proti njim). Menim, da bi levičarske ideologe, svetovalce in kučaniste moralo posebno skrbeti, v kaj degenerira njihov politični pol v smislu ideologije in politične filozofije. Na popotovanju od Drnovškovega gradualizma prek Pahorjeve tretje poti do sedanje Meščeve beloruske poti je očitno prišlo do ekstremne degradacije njihovih političnih idej.

Dejansko če malo potuješ po svetu....in si vsaj povprečne pameti ti je odebeljen del takoj jasen.......pač Gatto in njemu podobni so pa pač samo na relaciji KR-LJ-KR
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.969
5.395
113
Citat:
Uporabnik Mr_Wolf pravi:
Pa to mi je zanimivo...
...ljudje, ki imajo precej premoženja, več stanovanj, vikendi, precejšen nadstandard nabijajo, kako Luka Mesec "lepo govori"
stupid-1.gif
.
Jim ni jasno, da "demokratični socializem" zasebni lastnini ni ravno, milo rečeno, najbolj prijazen sistem....
Sami sebi pljuvajo v skledo in jim sploh nič ni jasno.

confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno: