Nalimajte gole Slovenke III.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Glede na to da smo tu "creme de la creme"....si si zastavil visoko leteč cilj!
Ahti merki....!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113

Priponke

  • DSCN0084_resize.JPG
    DSCN0084_resize.JPG
    464,3 KB · Ogledi: 3.338

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
KAko se počutiš, kamaleon?

Ekrat za spremembno me niso žalili (za kar si ti zelo zainteresiran in ti je +o neznansko kul), temveč čisto nasprotno, pohvalili?

Je pa to za mene vsekakor good vibe! Za tebe pa za tvoj imidž pa seveda zelo slab...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Počutim se presunjeno!

Res ena redkih tem v kateri se ti začuda še ni uspelo skregat kljub temu da, si v interakciji z ostalimi uporabniki...

Hmm....le kaj bi bilo lahko temu vzrok? Te je pomirila slika tiste "hot babice"....si še svež iz Lošinja in se ti (še) ne da zapenjat z drugimi?

Res si razbijam glavo! Le kako si me mogel tako deklasirati!
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Počutim se presunjeno!

Res ena redkih tem v kateri se ti začuda še ni uspelo skregat kljub temu da, si v interakciji z ostalimi uporabniki...

Hmm....le kaj bi bilo lahko temu vzrok? Te je pomirila slika tiste "hot babice"....si še svež iz Lošinja in se ti (še) ne da zapenjat z drugimi?

Res si razbijam glavo! Le kako si me mogel tako deklasirati!
Glej, čez nekaj mesecev, bova midva (ali pa jaz in Alter) "poračunala".

Nato pa si boš našel za jebanje v glavo pač drugega "johannesa"... In mogoče boš šel (ali pa te bodo odpeljali) za nekaj časa na psihiatrijo, ki jo brez dvoma potrebuješ.

Mogoče jo potrebujem tudi sam, ampak le zaradi takih, kot si ti...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Johan, GILFe pa raj ne limaj... kaj bolj bližje MILFu če že ne manj kot to :p
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Veste, če ena tako razširi noge, pri tem pa ji gre še na smeh, se seveda šuting konča takole, kot na spodnji fotki. Se drugače niti ne more končati.... :p

Ne pa, tako kot danes, ko se gredo modelke največ "budoar" fotografiranja, seveda - brez seksa...

V Mariboru naju je (2 fotografa) modelka po koncu fotkanja vprašala: A f.ukali pa ne bomo? Prisežem, da je bilo tako.
Kaj pa danes?
 

Priponke

  • IMG_2507_resize.JPG
    IMG_2507_resize.JPG
    208,3 KB · Ogledi: 4.106

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Kakšen profesionalni fotograf je to, da nima nobene kompozicije, slikano s krompirjem... Ne nakladaj johannes
Delfin, pojdi pod vodo!

Je treba pri 20-ih, 30-ih ŽE znati brat.

Nikoli nisem rekel (in tudi ne bom), da gre za profi fotografa (fotografe).

In amaterji se NE UBADAMO ne s profi tehniko, ne s profi modeli. Ker tisto pico plačamo modelki iz svojega žepa.

VI pa kar "profesionalizirajte", ampak prinesite pokazat vaše stanje na TRR, da vidimo, kolikokrat po 10.000 evrov ste zaslužili vi. "profesionalci" s fotkanjem amaterk...
 
  • Všeč mi je
Reactions: kamela213

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
pa zakaj se pustiš sprovocirati trolom
Ker internet ni (in naj ne bi bil!) tekmovanje, kdo ma daljšega, temveč kdo je več naredil, kdo je boljše naredil, kdo naredil bolj posebne, drzne fotke.
Ne pa, kdo je največ vrtel gobec...
Popolnoma nekreativnim trolom z arhivom "nula cela nula" fotogarfij, pa bi bilo itak treba prepovedati dostop do spleta.

Ker od takih nima ne internet, ne obiskovalci interneta čisto NOBENE koristi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Si s5 v elementu? Potem boš pa s5 grozil s spletnim očesom ko se ti ne bo izšlo...
 

Delfin11

Pripravnik
2. okt 2019
37
31
18
Delfin, pojdi pod vodo!

Je treba pri 20-ih, 30-ih ŽE znati brat.

Nikoli nisem rekel (in tudi ne bom), da gre za profi fotografa (fotografe).

In amaterji se NE UBADAMO ne s profi tehniko, ne s profi modeli. Ker tisto pico plačamo modelki iz svojega žepa.

VI pa kar "profesionalizirajte", ampak prinesite pokazat vaše stanje na TRR, da vidimo, kolikokrat po 10.000 evrov ste zaslužili vi. "profesionalci" s fotkanjem amaterk...
Noben ne pravi da rabiš profesionalnega fotografa, pravim samo kaj imaš od slike, če je na sliki samo muca... Če kdo lahko drka na to svaka čast
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Noben ne pravi da rabiš profesionalnega fotografa, pravim samo kaj imaš od slike, če je na sliki samo muca... Če kdo lahko drka na to svaka čast
Mnogi Slovenci z lahkoto drkajo na muco. In mnogi, ko vidijo muco (peezdo), špricnejo, še preden ga dajo noter...
Vprašaj seksologe, če ne verjameš.

Toliko za nepoznavalce o dejstvih, o predčasnih ejakulacijah....

Pa še ena slovenska peezda (iz obširnega arhiva peezd), posebej zate. Posneto na ljubljanskem Rožniku. Pa ne pritožuj se, saj te nihče ne sili, da drkaš...

IMG_3259_resize.JPG
 

Delfin11

Pripravnik
2. okt 2019
37
31
18
Mnogi Slovenci z lahkoto drkajo na muco. In mnogi, ko vidijo muco (peezdo), špricnejo, še preden ga dajo noter...
Vprašaj seksologe, če ne verjameš.

Toliko za nepoznavalce o dejstvih, o predčasnih ejakulacijah....

Pa še ena slovenska peezda (iz obširnega arhiva peezd), posebej zate. Posneto na ljubljanskem Rožniku. Pa ne pritožuj se, saj te nihče ne sili, da drkaš...

Poglej priponko 46446
Fora je v tem, da lahko vsak objavlja slike muc in jošk, pa zraven trdi da so slovenske!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Fora je v tem, da lahko vsak objavlja slike muc in jošk, pa zraven trdi da so slovenske!!!
S to razliko, da imam za razliko od mnogih drugih, ki ponujajo "slovensko" robo - pogodbe.
Ime, priimek, naslov. Kaj pa zdaj? Zavist itak dela.

Škoda, da pokojnega Maxa Modica ni več med nami, da bi vam jasno povedal, kdo je daleč največ naredil v Sloveniji...

Brez veze, da se javljate taki s 1000 fotkami. In brez pogodb. Ker vas lahko celo po 20-ih letih kakšna - toži. Kao danes Me too... :p