Nalimajte gole slovenke II.

Tomazh

Zelenc'
21. mar 2020
14
5
3
Mislim, glede na vse navedenk (leta, otroci) je top. Vsaka čast se tako (delno) izpostavlkat in objave. Vse pohvale. Tako za samozavest kot za pokazano
 
  • Všeč mi je
Reactions: johannes

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Pa kaj ste se sedaj spravil nanjo. Ne morete razumet da se nekdo slika ker jo to rajca.
Men je njena fotka ki jo je objavila boljša kot vse skupaj ki jih je fadil objavil v sosednji temi, ker je njena fotka njena in ne neka generika iz neta.

Mnogi Slovenci nikoli ne bodo uspeli razumet, da je nekemu drugemu Slovencu všeč neka konkretna punca, njeno telo, dojke, ritka.

Oni gredo na splet in jim popolnoma vseeno, katero gledajo (na katero drkajo), vseeno jim je, ali ima 45 kg ali 145 kg, ali sploh ima joške, ali jih nima, ali ima rit kot karjolo, ali je brez riti...

Pa peedza, deci, a nimate nobenega okusa, ali kako?

Tudi tale ni bila slaba.. Plus da je bila popolnoma odštekana. Ga je fafala tipu tudi na Šuštarskem mostu (pa še kje) in se zraven debelo režala... :aplauz:
Bom poskusil najti ta video...
 

Priponke

  • Ovitek 08_blur_resize.jpg
    Ovitek 08_blur_resize.jpg
    103,1 KB · Ogledi: 1.488

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Mislim, glede na vse navedenk (leta, otroci) je top. Vsaka čast se tako (delno) izpostavlkat in objave. Vse pohvale. Tako za samozavest kot za pokazano

Zgodil se je mali čudež.

Namreč, v Sloveniji je tako težko pohvalit nekoga drugega. Pa magari za izgled, ali pa za tisto, kar dobro naredi...
Ga žal dosti raje - popljuvamo.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.275
113
Lepo, da Vam je domača všeč.
Meni so #fadil-ove. In še od katerega drugega! In kaj je narobe, če so mi drugačne všeč. Jaz ne ločujem domače(!) : nedomače(!), tako kot Vi.
Annie7 ve, da so različni okusi.
Še to Annie7. Tista, ki je zbirisana in tale zadnja. Ne dam roko v ogenj, ampak to sta dve različni osebi. In to ni kritika domače, temveč ocena.
Daj uno še enkrat gor!
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
izobraževanje, zgolj izobraževanje fante

pa če bi bil razgledan veš, da moški drugače delujemo na tej ravni, že zaradi narave same.
 

Annie7

Pripravnik
25. jul 2020
30
62
18
Lepo, da Vam je domača všeč.
Meni so #fadil-ove. In še od katerega drugega! In kaj je narobe, če so mi drugačne všeč. Jaz ne ločujem domače(!) : nedomače(!), tako kot Vi.
Annie7 ve, da so različni okusi.
Še to Annie7. Tista, ki je zbirisana in tale zadnja. Ne dam roko v ogenj, ampak to sta dve različni osebi. In to ni kritika domače, temveč ocena.
Daj uno še enkrat gor!
Morda se v tebi skrivata dve različni osebi. Fotke so vse moje!
Vse ostalo pa ne bom komentirala. In se tudi poslavljam od tukaj. Imejte se.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
imamo v okolici par primerov. Ko v slabem filmu. Drugače pa poglej v kakšen hrastovec. :evil:
ontopic kje so zdaj slike?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
izobraževanje, zgolj izobraževanje fante

pa če bi bil razgledan veš, da moški drugače delujemo na tej ravni, že zaradi narave same.
Če ti ne bi bil z glavo v srednjem veku, bi vedel, da so babe lih tko potrebne kot mi in da to ni nič slabega in ni za obsojati.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
niso, ne morejo bit, ni normalno. Naravno je samica potrebna ko potrebuje partnerja za zarod, potem neketare nehajo seksat. ni več potrebe. Samec mora seme delit vsaki dan, vsaki. Tako to gre. To je osnova.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Morda se v tebi skrivata dve različni osebi. Fotke so vse moje!
Vse ostalo pa ne bom komentirala. In se tudi poslavljam od tukaj. Imejte se.


Eto, vsi pametni se iz te teme prej ali slej poslovijo. Ker jih nekateri s svojimi PODEN komentarji in PODJEBAVANJEM dobesedno JEBETE v glavo...

Ampak brez tega ne gre, ane? Če sperma ne gre iz kurtza, potem je pa treba DRUGEMU najedati do nezavesti...

In tako taki zajebete ČISTO VSAKO zanimivo temo, čisto vsako zanimivo objavo, čisto vsako zanimivo fotografijo. Spljuvate, pregriznete.
Skritizirate, če ne drugega, barvo dildota...

Psihiatrija kliče!

In potem moderatorji (in kameleon) mene občasno banajo, forumskih kretenov, forumskih duševnih bolnikov, najednikov, utrujevalcev pa ne...
Kritiziram pa najbrž lahko? Hoteli ste spletno demokracijo (bolje spletni kaos), sedaj pa jo/ga imate...

Tole spodaj je seveda - domače. Ima tip mogoče prekratkega, pretenkega, predebelega? Nekaj od tega zagotovo... Se bo že nekaj našlo.:bonk:
Pa neko čudno srajco tudi nosi, ane?

Ovitek 08_blur_resize.jpg
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Konec