Nalimajte gole slovenke II.

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
In s kritiziranjem NE MOREŠ plačati računa v trgovini... Niti kaj drugega. Hraniš le svoj ego, ki pa je, če nenehno kritiziraš, popolnoam na tleh.


Tako je to.

Kakšno mnenje si že ti izražal okoli nahrbtnikarjev? Si jih slučajno kritiziral?
Tvoje stališče do njih je bilo zelooo kritično, kakor je tudi do osebkov, ki v 50 letih niso posneli nobenega sex filma, mar ne? Me zanima če si ti v svojih letih
super življenja kdaj komu zamenjal srčno zaklopko?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.700
6.272
113
Dej, pulcaj, umir se. Smanji doživljaj.

Žalostno, da kot policist (ali kaj si že) nekoga tako zelo sovražiš, pa ga sploh ne poznaš...
Sovražiš samo zato, ker razmišlja po svoje, drugače kot ti. Zamisli se malo nad seboj...
Jaz te ne sovrazim. Ker za to ni razloga.

sam napisal sem ti kaj menim o tvojih izvajanjih na tem forumu.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.640
6.490
113
Vidiš v tem je razlika med kulturo med tam in tukaj. Vprašaj svojo, če ga potegne komu za tvoj denar. Jaz ga potegnem mojemu. Vsak dan. Kaj pa tebi tvoja?

Meni ga moja ne vleče vsak dan, ker med drugim hodi v službo in je kar utrujena. Zato se ji za plačevanje računov ni potrebno gola slikat.
Me pa ne moti, če s tem plačuješ karkoli, saj si za pogledat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Pa kaj ste se sedaj spravil nanjo. Ne morete razumet da se nekdo slika ker jo to rajca.
Men je njena fotka ki jo je objavila boljša kot vse skupaj ki jih je fadil objavil v sosednji temi, ker je njena fotka njena in ne neka generika iz neta.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Če bo želela bo objavila. Samo glede na ton nekaterih, vprašanje če si želi tukaj še kaj objavljati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bam88 in Ss304

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
A bi ji pustil da zivi zivljenje kot ga danes? Fotke, onlyfans...?

ce ja, pol je vprasanje na mestu....ce ne.... pol pa...
Mogoče pa takrat še ni bla "kinky"..... :D
Mogoče pa z mano ne bi mela časa mislit na take stvari :D
Pa razumela da z enim frocom je tud lažje položnice plačevat...

Mmmmmogoče.... :p
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.274
113
Pa kaj ste se sedaj spravil nanjo. Ne morete razumet da se nekdo slika ker jo to rajca.
Men je njena fotka ki jo je objavila boljša kot vse skupaj ki jih je fadil objavil v sosednji temi, ker je njena fotka njena in ne neka generika iz neta.
Pač je objavila. Poizkusila.
Verjetno kakšnega potegnit na svojo stran. Pa saj ni važen. Sama je ocenila, da so komentarji kot noč in dan različni. Se je izpostavila in lahko pričakuje tudi negativno kritiko.
Tako kot okus za babe, nage babe. Eni se palijo na domače, eni na generika iz neta.
Če NAM ni všeč, nam ni všeč. Pika. Eni plačajo, eni zastonj. Pika.
Zakaj se spravljat na NAS, če nam te niso všeč. Tuje babe smo na drugem topicu tudi pluval, šinfal, kritiziral. Pa.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

dobra si. sluzba, moz, otroci, hisa, pa toliko casa na voljo za viset na alterju...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.600
253
113
hahaha, seveda, baba ne sme bit na netu, dedc je pa cel dan lahko...

feck off, fake moralnezi.
 
  • Haha
Reactions: skala
I

Izbrisan uporabnik 3287

kaki moralnezi? pravim, da je dobra, da ji vse to znese. sama je vse to nastela..
ah ja, alter jacki