Nalimajte gole slovenke II.

I

Izbrisan uporabnik #9334

Hudir je to ... ljudje začnejo govorit naokoli, da je ne futraš itd,

Imam tudi sam pravkar ta problem, se je spravla nekaj hujšat, še malo pa bom imel ribežen doma. :oops1: . Kwa bojo pa ljudje rekli? :eek:
 

Muflon

Pripravnik
8. jan 2018
52
7
8
Hudir je to ... ljudje začnejo govorit naokoli, da je ne futraš itd,

Imam tudi sam pravkar ta problem, se je spravla nekaj hujšat, še malo pa bom imel ribežen doma. :oops1: . Kwa bojo pa ljudje rekli? :eek:
Poglej iz svetle strani...Manj kot jo bo, manj boš za futer za pravu, pa se ob njej bo tvoj videti optično večji.. :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ti si en tak optimist ... ko mi bo pa umrla tam gor, med opletanjem, bom pa spet jaz kriv :rolleyes: (jest ji ni dal, pa je krepnila ... :norec: )
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mislimmmm ... vi se kar norca delajte. Nihče pa ne pomisli, da bolj kot je suha, večjo ima. :oops1: . Tudi moj je samo toliko kolikor pač je ... kalibri se pa vedno merijo na nased, ... tu se ne da goljufati. Razen če greš potem v rito - to je pa meni bljak. Pa še goljufija zraven. o_O
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Novo ??? :sprasujemse:
Neee, zdaj ko se je pravkar nekako kuhat navadla ... - Neeee ! :fredi:
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Samo tej babi pa ga res ni za drugam dat kot v usta. Ker še pri seksu jamra u božjo mater, da te mine ...
Je pa sicer nekam nizko padla glede na ambient ...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Hehe...tud jaz sem si mislil da jo bo zadušil z...

Čakam še na drugi del...ker nakoncu jo je obrnil in prepognil :D
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.072
113
Ampak to ni iz njenega "izgubljenega" aJfouna. To je snemal nek tretji, zgleda kot da se je skrival.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Sej ravno zato jo pa še malo špara...liže pa ja lahko! :D