Nalimajte gole slovenke II.

dolenc19

Pripravnik
1. jan 2013
52
7
8

Priponke

  • vida mml.jpg
    vida mml.jpg
    63,7 KB · Ogledi: 2.924

dolenc19

Pripravnik
1. jan 2013
52
7
8

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Jah nevem, jst tut ne pojem brez posluha na vaških veselicah. Ali se ne bi lotil kake komplicirane možganske operacije, ker pač nimam pojma.

Torej nobene samokritičnosti več, to je posledica te nove vzgoje. Ko so vsi sončki sedaj že po defoultu "nadarjeni in posebni", namesto da bi se trudili, da bi se izboljšali. I'm not fat, i'm healthy :D ROFL

Meh ne da se mi razpravljat, se to se bo intenziralo na vseh področjih.

mislim, da sem tale članek mislu prilimat https://siol.net/siol-plus/kolumne/slovenska-odlicnost-401212
 

dolenc19

Pripravnik
1. jan 2013
52
7
8
Jah nevem, jst tut ne pojem brez posluha na vaških veselicah. Ali se ne bi lotil kake komplicirane možganske operacije, ker pač nimam pojma.

Torej nobene samokritičnosti več, to je posledica te nove vzgoje. Ko so vsi sončki sedaj že po defoultu "nadarjeni in posebni", namesto da bi se trudili, da bi se izboljšali. I'm not fat, i'm healthy :D ROFL

Meh ne da se mi razpravljat, se to se bo intenziralo na vseh področjih.

mislim, da sem tale članek mislu prilimat https://siol.net/siol-plus/kolumne/slovenska-odlicnost-401212

a si ti neki siolov pisec, k noben ne bere tvojih člankov,pa jih potem po forumu limaš? :D

ker tole si mal zgrešu glede na temo...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Članki so top...tamala pa ok ni lih model...ni pa s5 pogreb...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ta baba zgoraj te z enim susom z nogo polozi. Me zanima, kaj trenira, ker ima misic na nogi, vec kot 95% moskih
 

Muflon

Pripravnik
8. jan 2018
52
7
8
Dobro.. Vidim, da se bolj malo lima tu gor.. Mi lahko kdo zaupa kje priti do domačega materiala?? Lahko zs
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz npr. imam nekaj starih mam tam zadaj ... v špajzu, tamladih vam pa ne pokažem, da mi jo še kdo sune mimogrede ... sposobni ste vse sorte. :p
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Se strinjam, :zmaga: , bi že jutri dobil kakšno inšpekcijo na vrata. Fovšljivi kot so ...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Tej babi čist nič ne fali. Malo spremembe, ker imam doma ženo z 47 kg. Drugače pa kaka je razlika med grdo in lepo babo? 5 pirov !!!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

... da je ne futraš kot bi bilo treba! :gorjaca:

Jest ji daj!