Nalimajte gole slovenke II.

Juventito

Zelenc'
29. okt 2020
7
8
3
Nina Pušlar. Je ona ali?
Screenshot_1.pngScreenshot_3.png
 

BobBam

Pripravnik
10. feb 2020
86
40
18
 
  • Všeč mi je
Reactions: sharky112

zejko2

Pripravnik
25. jul 2020
27
40
13
KOT SEM REKEL. Ta tema je šla v krščen duš. Od 133 strani, 132 pesmic, fantazij, pogovorov.

ŽIVELI PISATELJI BALKANSKI
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.760
6.359
113
Nisem si mislil da bom kdaj lahko vnovcil ure in ure stran vrzenega casa na forumu... Kamele0N najlepsa hvala da si me dodal v podforum. Sicer si mislim svoje ob tem ko sem te moral fehtat dva dni...ocitno se rad das prosit...ampak je vredno... sedaj vem kaj pomeni zuljava roka...

tko da fantje, lepa beseda lepo mesto najde, pisite Kamele0N na zasebno sporocilo
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.007
113
145 km SZ od Opatije
Uporabniki, prosim, če upoštavate Apollo8-v nasvet in se za linke obračate na "kapo di banda" moderatorja KameleOFF-a

Ne vem, koliko vam je jasno, a jaz sem v tej verigi samo mula in ne odločam o tem, kdo dobi in kdo ne dobi linka. Moram upoštevat šefe, zato vas prosim, da me ne najedate več za linke ...

Preteklost je preteklost, bilo je lepo, odkar pa je USA prevzel Biden, jaz nimam več vpliva. Če Janez ne bi tko hitro twitnil Donaldu, bi mogoče še šlo, zdaj pa so mi šefi odvzeli vse pravice šeranja linkov. Se opravičujem vnaprej za vse nevšečnosti. Mogoče je uporabniku Zino ostala kaka pravica več.

Me pa sedaj malo skrbi, ker ste v skupino sprejeli tudi Mahoneya, ker sedaj boste pod dodatnim nadzorom. Če ima kdo kaj slik, ki niso 18+, naj jih čimprej izbriše s kompa. Prvič, to ni legalno, drugič, dobili smo krta v skupino ...
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.681
585
113
Mah jebeštrga AndrejEnej Kamele0N vidm kolk sm vreden zdej morm pa z mehkim opletat, k ste me vn vrgl iz podfuruma, k sm same lepe limi, password fantje je še zmeri #nategniinpbegni
sej je uredu, drugič vam sam skisan topu pir plačam
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej in RoMeX

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.946
5.476
113
Oj. Vsi ki ste navalili na moj kasl'c in ostali s suhim...

Vse invajte ki sem jih lahko sem vam potalal....

Obrnite se še na Apollo8....on je bl pr ta frišnih žlajfačih....pa po spominu bi morala met frej invajte še RoMeX pa Matey tko da, se prosim obrnite še na te 3 gospode!
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
  • Haha
Reactions: RoMeX, Jeri in zino
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sedaj pa še napravi nek link tja, da bomo lahko videli tisti bel potok samih poskočnih alterspermatozoidov, sploh bo to dobrodošlo za naših par uporabnic, da ne bi katera ponesreči vmes zanosila ... :p
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.649
14.360
113
Oj. Vsi ki ste navalili na moj kasl'c in ostali s suhim...

Vse invajte ki sem jih lahko sem vam potalal....

Obrnite se še na Apollo8....on je bl pr ta frišnih žlajfačih....pa po spominu bi morala met frej invajte še RoMeX pa Matey tko da, se prosim obrnite še na te 3 gospode!

O čem ti to? Sploh ne vem kako to speljat, prošnje pa že imam na ZSjih :D
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.946
5.476
113
Matey tm ko se prijaviš na strani....pod svojo profilno sliko imaš send invite.... Čist easy je!
 
  • Haha
Reactions: zino

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ajde pol, se meni...neki ste navalili, sm pa tja, pa take fore, pa bi se jaz. Hvala
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.780
2.670
113
Pište Kamele0N pa vam bo dodal dostop. Če mu boste poslal kakšno vzorčno fotko, kaj imate za podelit tolk prej boste sprejeti. Sam tisti, ki ste bolj na sveže na alterju registrerani ne zgubljajte energije.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz bi se samo zahvalil za link, nikoli si nisem mislil, da bom videl vse slavne slovenke gole, nekatere celo posnete med seksom, to ne moreš verjeti.

Za foro sem vtipkal ime ene sošolke, ki me je vedno zanimala in bum, tudi ona se je našla, ne morem verjeti. Ko spet napolnim baterije, bom probal vtipkati par sosed.
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic