Nalimajte gole slovenke II.

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Nič, bo treba drugače, ker je naval prevelik: sedaj dobi link samo tisti, ki doseže stopnjo "Super Guru", za kar je potrebnih več, kot 113 točk. Ker sistem tega (še) ne omogoča, se linki zamrznejo.
Sedaj so na potezi modi, da zrihtajo to zadevo, sem enkrat že pisal o tem, pa se izgleda ukvarjajo z manj pomembnimi zadevami ...
Sorry, nič ne bo z linki zaenkrat (obrnite se na mode, da to zrihtajo)

link do linka od linka
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ne, te titule dobijo samo tisti, za katere modi ocenijo, da na Alterju od njih ne bo doprinosa, zato klasične titule zanje ne veljajo ... ker jih nikoli ne bodo mogli nadgradit.
Če poenostevim, gre za uporabnike brez domišljije ...
 
  • Haha
Reactions: zino in McGiver

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.456
113
Ne, te titule dobijo samo tisti, za katere modi ocenijo, da na Alterju od njih ne bo doprinosa, zato klasične titule zanje ne veljajo ... ker jih nikoli ne bodo mogli nadgradit.
Če poenostevim, gre za uporabnike brez domišljije ...
Briga me.....sploh odkar zaradi dvojne titule lahko gledam slike na dveh 65" monitorjih istočasno (dvojni dostop) :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

Kebab66

Zelenc'
3. okt 2020
10
2
3
Niste normalni. Potem pa drkajte na 10+ let stare slike in 40+ letnice. Mi mladi, ki nismo superduper super guruji tega foruma, pa bomo ocitno obdrzali zase FRISNE slike MLADIH punc. Srečno veterani!
 
  • Wow
Reactions: zino in Kamele0N

Navid

Majstr
3. dec 2007
254
263
63
meh.... A se spomni kdo od old-timerjev serije SLO fotk "Sladki Greh"? Pač, po rekvizitu, ki ga je trojček (F-F-M) uporabljal. :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bobovc

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.294
1.061
113
Jaz mam svojo titulo, sem med prvimi registriranini....
Zdaj pa mi dajte link ali povabilo do podforuma.

:valjamse: