Nakup novega telefona?

Legend

Pripravnik
21. avg 2007
46
0
6
lp,
sem uporabnik simobilovih telefonov ze vec kot pol leta in me zanima ce za mene veljajo iste cene kot za tiste ki se komaj pridruzijo simobilu. Npr. a bi jst dobil se v630 i za 20€? Hvala
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Ojej.
Ne ne veljajo. Malo pobrskaj po forumu, o tej temi je bilo že na dolgo in široko vse povedano. Če na kratko povzamem...
Cena, ki si jo napisal, velja za nove naročnike. Zate se tej ceni prišteje določen znesek. Ta je odvisen od tega koliko dni ti je ostalo do konca aneksa, ki si ga podpisal.
Vrednost doplačila se izračuna tako, da se 62,59 deli s 730 (24 mesečna vezava) in množi z številom dni, ko bi še moral biti v naročniškem razmerju. Višina doplačila je tako vsak dan nižja.
Zdej pa kalkulator v roke pa računat. Veliko sreče želim.
smirk-1.gif

LP
 

Legend

Pripravnik
21. avg 2007
46
0
6
kaj ne oglasajo da vsaka pol leta lahko menjas telefon? Mi ni jasno zakaj obstojeci uporabniki nebi dobili telefon po isti ceni kot tisti ki se komaj simobilu pridruzijo?
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Saj lahko dobiš, smao boš doplačal. Kaj ti pa pri tem ni jasno pa res ne vem? Dobil si subvencioniran telefon, ko si sklenil pogodbo in zdaj ga ne boš dobil (tako zelo) subvencioniranega.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Si ti samo uporabnik Si.mobilovih telefonov ali tudi uporabnik njihovih storitev?
rolleyes-1.gif


Telefon pa dobis po enaki ceni, kot novi narocniki. Seveda ce nisi prej vezan se s kaksnim aneksom ali pa ce ce ti je aneks ze potekel. V nasprotnem primeru pa dobis telefon po taki ceni, kot so ti ze drugi povedali oziroma napisali.
 

Legend

Pripravnik
21. avg 2007
46
0
6
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Si ti samo uporabnik Si.mobilovih telefonov ali tudi uporabnik njihovih storitev?
rolleyes-1.gif



Mam orto smart paket, se pravi da sem uporabnik njihovih storitev
grin1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
KSZ

Tole temo si bom sposodil:

http://www.bolha.com/oglas2547813

Gledam te neke kopije. Iz Kitajske.
Ima možnost, da delata obe kartici, kar ni slabo, samo ne vem, kako je to v praksi.
Pa kaj je s temi kitajčki, podobno kot z ostalimi zadevami, narejenimi tam ali bo delal kako leto?

Lp
 

Maj

Zelenc'
30. sep 2007
29
0
1
47
Gorenjska
Zmedenko.si
Citat:
Uporabnik Legend pravi:

kaj ne oglasajo da vsaka pol leta lahko menjas telefon? Mi ni jasno zakaj obstojeci uporabniki nebi dobili telefon po isti ceni kot tisti ki se komaj simobilu pridruzijo?




Pri oglasih, sploh Simobilovih moraš najprej dobro prebrati drobni tisk.



Sicer se pa naroči še na Mobitel(1xumts, 2xgsm) pa še sedaj pri Tušu ki pride konec meseca in boš lepo imel vsake pol leta nov telefon po akcijskih cenah
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Tako je. Meni poteče decembra, ker se mi je gsm zlomil, naj zdaj hodim okoli z nokio 7650? Hudiča, niti klicat ne upam s tem ciglom.
grin1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Tole temo si bom sposodil:

http://www.bolha.com/oglas2547813

Gledam te neke kopije. Iz Kitajske.
Ima možnost, da delata obe kartici, kar ni slabo, samo ne vem, kako je to v praksi.
Pa kaj je s temi kitajčki, podobno kot z ostalimi zadevami, narejenimi tam ali bo delal kako leto?

Lp

Stran od tega! Brez heca. Lahko, da ti bo delalo solidno nekaj časa, a večja verjetnost je da ti bo žal denarja, ki si ga odštel za to. To so polizdelki - že UI je obupen, izdelava pa tudi ne more biti prav dobra.