Najem jacuzzija/savne za 2

robbus

Pripravnik
17. feb 2010
224
0
16
Mogoče kdo ve, kje se da najeti mini wellness za 2 osebi, torej da vključuje nujno jacuzzi in če se le da tudi turško savno, da je diskretno in da sva tam lahko samo 2 brez drugih ljudi. Sicer sem iz Lj, ampak lahko kjerkoli v Sloveniji. Vem, da se da v Harmoniji v Mengšu, ampak ni ravno poceni :/
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Sokol vič oz Sokol laguna tudi vem, da ponuja savna apartma (50€), kako pa je, pa neb vedu.
 
Nazadnje urejeno:

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Poglej na vsikuponi.si pod savno ali wellness, nekaj boš sigurno našel. Metropolis spa je v Kamniku je kul, ampak brez kupona precej drag.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Kakor sem slišal, je s temi kuponi dosti problematično pri savnah, masažah.... Od čakalne dobe, do higiene in storitve. Enkrat sem na neki kuponski strani videl masažo, pa sem poklical, da se naročim, preden kupim kupon. Čakalna vrsta je bila dobra dva meseca, tko da nisem kupil, ker pač masažo rabim, ko mi zapaše. Zgolj v opozorilo, pred nakupom, da se je dobro pozanimati o razpoložljivosti kapacitet, sploh zdej v času valentinovega.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Sokol laguna je bolj boga savna. Pa če že bi šel nekam na nivo, večina gre 1x letno in ne vidim fore šparat, da potem hodiš po usranih tleh.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Citat:
Uporabnik TMJ pravi:
Hotel Medno.

uf-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik robbus pravi:
Mogoče kdo ve, kje se da najeti mini wellness za 2 osebi, torej da vključuje nujno jacuzzi in če se le da tudi turško savno, da je diskretno in da sva tam lahko samo 2 brez drugih ljudi. Sicer sem iz Lj, ampak lahko kjerkoli v Sloveniji. Vem, da se da v Harmoniji v Mengšu, ampak ni ravno poceni :/

Metropolis, Kamnik
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik robbus pravi:
Mogoče kdo ve, kje se da najeti mini wellness za 2 osebi, torej da vključuje nujno jacuzzi in če se le da tudi turško savno, da je diskretno in da sva tam lahko samo 2 brez drugih ljudi. Sicer sem iz Lj, ampak lahko kjerkoli v Sloveniji. Vem, da se da v Harmoniji v Mengšu, ampak ni ravno poceni :/

Hotel Paradiso Dobova (pri Brežicah).

Jacuzzi, turška savna, veliko dvojno ležišče, velik tuš, sadni tofu + flaša šampanjca za 2 ure 63€ se mi zdi. Na prvi sliki desno od jacuzzija je savna (turška, para in vlaga pa to), nasproti savne je tuš.

http://www.paradiso.si/kopeli.html

Do hotela komot prideš z vlakom, saj je hotel 100m od železniške podstaje Dobova. Greš v LJ na vlak direkt do Dobove, poleg hotela je pa še njihova restavracija, kjer se lahko tudi dobro naješ (lokalna in mehiška hrana, pice,...).
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.335
5.851
113
pri taščici
Alter user na vlaku in to na romantični valentinov večer. Saj se šališ? Razen če lahko cel vagon zakupi. Še delavci ja alterju ne grejo na javni prevoz ker tam preveč smrdi in ni klime.
 
Nazadnje urejeno:

robbus

Pripravnik
17. feb 2010
224
0
16
bvader hvala za tale predlog v Hotelu Paradiso Dobova, res je videti super, a je na žalost ta vikend že vse zasedeno. No, saj je povsod ta vikend zasedeno
smile-1.gif
Razen če mi da kdo kak predlog nečesa, kar je komercialno manj znani, bolj skrito, privat?
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
verjetno si malo pozen, ker je glede na datum že po večini vse zasedeno, če pa maš namen na kateri drug datum se prilizovat tvoji pa priporočam tudi celjsko kočo.... zakup .....če ni gužve ne komplicirajo tudi če si malo dlje
wink-1.gif