Najem avtodoma, karavana

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Poleti se nameravam odpraviti za 10 dni po dalmaciji.Gledal sem malo avtodome ampak so cene kar zasoljene.
Predvsem za potovanje za 2 osebi.
Druga varianta je najem enga karavana.
Če ima kdo informacije, izkušnje z najemi naj deli to z nami
cheer.gif
, da se znam bolj organizirati.
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Ja sej bi zdržal tud moj avtek.
Sam tisto vsakodnevno postavljanje šotora, pa pospravljanje mi gre mal na organ
redface-1.gif
 

Zerly

Pripravnik
20. avg 2007
592
0
16
šotor ti vzame 15 min dnevno. če ti gre pa tolk na organ si pač privoščiš apartma... drgač je pa najcenejš vrjanta it z lastnim avtom
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
ko boš ene 2x postavil šotor ti bo laufalo kot mora.jaz sem bil 20 dni v dalmaciji na ta način kot sm ti zgoraj napisal.no nekaj dni je bilo še bosne vmes.super zadeva.še vedno te cenejše pride iti z svojim avtom v apartma kot najeti karavana
 

Rocco

Pripravnik
17. jan 2008
200
0
16
Ljubljana
Podpis pod tole; po mojem je to edini pravi "dopust" - je*iga malce boš klel skalnat teren, ko boš zabijal kline, ampak ima pa vse svoj čar.
Letos spet v Velo Luko
wink-1.gif
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.022
52
48
Citat:
Uporabnik halo pravi:
Ja sej bi zdržal tud moj avtek.
Sam tisto vsakodnevno postavljanje šotora, pa pospravljanje mi gre mal na organ
redface-1.gif

Kupiš Quechua in je težava rešena.
 
Nazadnje urejeno:

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
283
31
28
Citat:
Uporabnik shift pravi:
niti niso tako dragi.zdej mene samo zanima kako to funkcionira ob kaki burji
confused-1.gif

Funkcionira.
zmaga.gif
Mi smo jih prvič uporabili na jesenski rajži v Saharo, pa so preživeli kar močan puščavski veter. Samo dobro mora biti pritjen ... tudi temperaturo (-2 ponoči) so kar dobro prenašali. Sem bil kar prijetno presenečen. Postavljanje ni problem, zlaganje pa hitro obvladaš.
Je naš camp, kjer je stalo 5 različnih Quechua šotorov, zgledal kot reklama zanje.
Samo ne jih kupovat pri slovenskem dilerju, ker ima skoraj polovico višje cene kot čez mejo (vsaj jeseni je bilo tako). Dobijo se v trgovinah Decathlon.

 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Pa mal preverte velikost zlozenih da se ne boste na*ebal kot sem se jaz. Vzel sem 2 second AIR (ki ima dodane zracnike) in je za 5cm prevelik premer da mi ne gre v prtljazni prostor
jezen.gif
No pol sem mel sreco da je kolega hotu met enakega in sem mu tega prodal, sam pa si nabavu 2 seconds, ki so zlozeni dosti manjsi.
 
Nazadnje urejeno:

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
Citat:
Uporabnik shift pravi:
niti niso tako dragi.zdej mene samo zanima kako to funkcionira ob kaki burji
confused-1.gif

Preživel močno (Pakoštane-Drage), res močno burjo, ki je prerasla v "tramontano" (žvižgalo celo noč)! Smo podirali "arafate", trgalo je baldahine pri prikolicah
uf-1.gif
, ki se jih dobi zravn tega (oz. večine) šotorov zamenjat oz. dokupiti z močnejšimi.

off.: Vidim, da popotniška mrzlica in želje po novih doživetjih že prihajajo!
cheer.gif