Najboljša izbira

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Kateri telefon bi bil top izbira trenutno zame?
Uporabljan HTC HD2 (win 6.5) in mi je zelo všeč sama kvaliteta ohišja in zaslona, dobra zmogljivost baterije in brskalnik s funkcijo prikaza celotnega teksta tudi, če stran zoomiraš (vsaj zame izjemno uporabna funkcija). WiFi uporabljam ogromno, maile, net, zelo rad tudi preizkušam različne programe in včasih igre.
Na HD2 sovražim počasnost, hroščatost brskalnika, obupno navidezno tipkovnico (v primerjavi s konkurenco), pomanjkanje aplikacij/iger, fotoaparat...sploh tipkovnica in splošna neodzivnost mi zelo otežujeta delo z maili.

Najprej sem iskal nov telefon s QWERTY tipkovnico, pa ne najdem nič pametnega (kak predlog?), zato iščem big screen smartphone, ki bi mi rešil zgornje slabosti HD2.
Iphone 4S, Samsung Galaxy II, Nexus,...kaj bolj drugačnega, saj je vse to več ali manj rang HD2, samo drug OS? Zaradi izbire aplikacij se bolj nagibam na iOS ali Android, kot na Win7.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Ali si probal to : HTC HD2 - Android 2.3 Gingerbread ? HTC HD2 se je zelo dobro odrezal z raznimi predelavi OS .
 
Nazadnje urejeno:

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Ali si probal to : HTC HD2 - Android 2.3 Gingerbread ? HTC HD2 se je zelo dobro odrezal z raznimi predelavi OS .
+1
Ima kolega to in ti povem, da s Androidom to postane cis drug telefon - odzivn, kul...
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Kolikor berem ima z Androidom vedno kje težave, skratka ne dela vse, kar me precej moti. Se pa težko lotim tega, ker niti ne znam.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.684
1.602
113
ja noben sistem ni popoln. sicer pa če se ti zdi da ima android težave, potem je wm 6.5 ena sama težava
wink-1.gif
je pa wm že relikt zgodovine in tukaj sploh ni primerjave z modernimi sistemi
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Jaz imam garmin asus m10 ki ima win mobile pro 6.5.3 gor . Zase sem zadovoljen . Ima vse kar rabim , seveda ima pomankljivosti . Obstaja tudi win mobile 6.5.5 pro , malo novejša je popravljena , izboljšana . Probaj . Dobiš vse na XDA Forum .Tako kot symbian , android , itd , noben ni popoln operacijski , zato so updejti na voljo .Poglej malo na youtube če ti je videz všeč .
 
Nazadnje urejeno:

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Kolikor berem ima z Androidom vedno kje težave, skratka ne dela vse, kar me precej moti. Se pa težko lotim tega, ker niti ne znam.
Mislis ta telefon z androidom, ali z andoroidom nasplosno?
Kolega je rekel da nima niti enega problema z androidom na tem telefonu, da je to postal drugi stroj, android je pa nasplosno po moje najboljsi operacijski sistem za ios-om(iphone).
na youtubu & googlu mas pa veliiik tutorialov..
 

zabica

Zelenc'
12. dec 2011
3
0
1
Zdravo! imam en majhen problem in sicer kupujem nov telefon in ne vem kateri je boljši. Izbiram med HTC Rhyme in Nokia 700 problem je najbolj v tem da sta si cenovno zelo različna, zato ne vem katerega se mi bolj splača kupiti. Mogoče kdo ve kateri je boljši, kakšne izkušnje in podobno?
smile-1.gif
)
 

Podobne teme