Nadzornik se išče

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
...s poudarkom na pridevniku, zanesljiv, pozna kontroling montažne hiške. Torej katerega predlagate? Njegovo delo bo potekalo v 01 skupini, v bližini Kamnika....
hvala
lp
s
 

grezilo

Fizikalc
13. avg 2009
242
27
28
In katerega ponudnika mont. hiše si si izbral?
Sama kontrola mont. hiše se začne z vpogledom v dokumentacijo za mont. hišo, ne pa s samim začetkom postavitve!! Imaš že izdelan PZI??
Kdaj imaš namen začeti gradnjo? Do katere faze si dogovorjen?
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ponudnika zaenkrat še ne bom javno prikazal. PZI je že izdelan, gradnja se začne s koncem maja meseca. Dogovorjen sem za 4.podaljšano. Kaj več, če si resen, na pm prosim
smile-1.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.711
142
63
ksz

jaz imam enako zgodbo kot Simon in me bo tudi zanimal nadzor. Pričetek je planiran za Junij, zaenkrat pa smo dogovorjeni do 3. podaljšane faze.

lp
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.684
1.602
113
povej mi koliko si videl hiš ki jih je odpihnil veter? v posočju se ni porušla niti ena marleska, za ostale montažne ne vem. kar se tiče zvoka gore dole. čisto odvisno od uporabljenih materialov, tako kot pri klasični gradnji. po 40 letih, če ni vlage, je bajta v enakem stanju kot prvi dan. če je vlaga na dolečenih mestih, tiste dele zamenjaš. če je komplet vlažno, potem pa res še samo rušitev
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
mene moti, generalno, dejstvo, da težko premikaš inštalacije, da ni zmišljevanja. pa kako in kam lahko vrtašaš in obešaš.

če bi vzel, bi vzel kako leseno. tam so te slabosti še hujše, še bolj izstopajoče, ampak je bajta 'drugačna'

edit
je pa vprašanje zakaj se sploh na prvem mestu odločiš za montažno?
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.197
113
koliko stane nadzor ce sam zidaš?

kako to izgleda v resnici...tip pride pogledat kdaj pa kdaj? ce se zadeve ujemajo s projektom? aja projekt bom sam narisal... ne bo prislo ceneje, to vem, bo pa tako kot jaz zelim.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Še vedno boš moral imeti nekega arhitekta .. sicer ne dobiš nobenega papirja/dovoljenja .. Tako boš v bistvu sam risal, arhitekt bo pa plačan ..

Lahko pa njemu poveš, kaj bi imel in on to nariše .. zato ga boš pa tudi plačal .. one way or another ..
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.197
113
to bom šel kakšnemu znancu, da mi svetuje in na konc poštempla...cenovno mi je zadeva jasna, da nic ne prisparas.

zanima me, kaksna je vloga nadzornika
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
montažno hišo si izbral
shocked-1.gif

Ja montažno sva izbrala, ker imava tolko denarja, da si bova lahko čez par let privoščila novo hišo, ker se nama bo ta hiška iz kart podrla...
tongue-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik softi pravi:
mene moti, generalno, dejstvo, da težko premikaš inštalacije, da ni zmišljevanja. pa kako in kam lahko vrtašaš in obešaš.

če bi vzel, bi vzel kako leseno. tam so te slabosti še hujše, še bolj izstopajoče, ampak je bajta 'drugačna'

edit
je pa vprašanje zakaj se sploh na prvem mestu odločiš za montažno?

Sam preden sem se ( sva se, če ravno forum bere ...
smile-1.gif
), fajn potuhtal, kje vse bodo vtičnice, stikala in vsa ostala navlaka, tko, da ne bo potrebe čez xy let po sprembi le teh....
Zakaj sva se odločila za montažno? Zaradi več faktorjev, eden izmed njih je tudi to, da se nama "mudi" z vselitvijo
smile-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ja, tko nekako....dolgo je relativno, za nekatere 6 mesecev, spet za druge 6 let. Sam sem v prvi skupini, torej 6 mesecev. V kateri si ti ?
smile-1.gif