nadstrešnica gradbeno dovoljenje

sass

Guru
1. sep 2007
5.365
1.004
113
Za nadstrešnico površine 30m bi želel pripraviti dokumentacijo za gradbeno dovoljenje za nezahteven objekt. Ali ima kdo kak primer dokumentacije, ki jo je oddal za tako nadstrešnico?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.365
1.004
113
dobro, vlogo znam tudi sam oddati. bolj me je zanimalo, če ima kdo primer dokumentacije...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
15.599
6.925
113
pred mnogimi leti. skica iz katere je razvidna oddaljenost od meje in dimenzije, vrsta konstrukcije in strehe. in je blo to to. Če je sedaj kako drugače ne vem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sass