Nadgradnja Ipaq 2790 na WM6

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Jaz sem potem še enkrat nadgradil z drugo verzijo 6.1 in sicer z verzijo PDAVIET, verzija roma 6.01.01, ta ima tudi HP-jev bluetooth manager, preko katerega, sem nato lahko brez problema naredil povezavo z mojo Nokio N95, za dostop do interneta. Imam občutek da ta verzija dela še boljše kot prejšnje.
 

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Danes sem tudi jaz probal naložiti PdaViet verzijo, vendar ni bilo uspeha. Format PS mi traja v nedogled, isti šmorn po soft in hard reset, aparat ostane na bootloaderju. Uporabil sem pa ROM iz Xda-developers. Ali sta vidva tudi imela takšne težave?
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Postavi ga v White Boot Loader mode in nato pritisni in nekaj časa drži gumb za koledar, da se postavi v USB način komunikacije. Sicer videl ne boš nič, vendar bo nato komunikacija delala in program za nadgradnjo se ne bo več mučil.

Sem tudi sam imel nekaj problemov pri tem, dokler nisem naredil tega.
 

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Spet isto...
tongue-1.gif
Mogoče se prej nisva razumela. Rom mi normalno inštalira preko bootloaderja, z USB komunikacijo ni nobenih težav, vendar mi potem ne zažene windowsow. Ko dam PS format, mi ga formatira do konca a potem še vedno piše na ekranu formatting ps in zadeva ostane tako.
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Res te nisem dobro razumel. Jaz sem ga po nalaganju normalno sformatiral.
Poskusiš še lahko, da ga downgradaš na prvo verzijo originalnega roma, potem narediš Format PS in še enkrat naložiš nov rom in potem poskusiš Format PS. Če ne narediš format PS po vsakem nalaganju roma, lahko kakšne nastavitve ostanejo od prejšnjega. Sicer nobene logike, saj načeloma ob nalaganju novega roma vse izbrišeš, vendar se je meni ob vseh teh raznoraznih poskusih zgodilo ravno to, da sem imel gor nekaj iz prejšnje verzije.

Poskusi to kar sem napisal, pa upam, da ti uspe.