Na sv. prvenstvo pizzopekov posiljamo gozdarja...

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Avtofun in njegovih pet prijateljev


oziroma


...večina ljudi.

Ne... ni pet prijateljev, manj jih je, to je bilo samo v knjigi ki si jo bral ali pa tudi ne... Morda pa ne veš razlike med prijateljem in kolegom tako da verjamem da imaš ti vsaj 15 prijatljev ... :) Saj bo, važno da veš katera pizza je najboljša in kakšna MORA biti.

In ja... večina ljudi s katerimi sem govoril o občutkih ko so poskusili Pizzo pri/v Veracetu.
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Avtofun....veš kaj mi je pa vseen mal čudno, eno je stil pizze in peka, ampak.....iz sestavin v katerih pečejo pizze v Veraceju, pa z istim receptom za testo, ti garantiram, da je tud pizza v tvojem stilu top. Je razlika v pečenosti, se ne napihne tolko na 350 stopinjah, kot na 500 stopinjah, ampak pizza je top. A sprejmeš izziv pa razmisliš, kaj bi govoril če bi torej dobil iz iste osnove spečeno pizzo po svojem okusu?? Mislim, da ti lahko 90% odgovorim že jaz....pohvalil bi. Zakaj? Zato, ker bi zadeve štimale....tukaj pa mislim, da se ujamemo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Sprejmem izziv seveda. Nisem jaz nikjer napisal da je karkoli narobe z testom in sestavinami v Verace, jaz sem zgolj napisal da mi je pizza tam za en drek. Zdaj zakaj je meni tista pizza za en drek ti pa ne znam povedat ker nima smisla da se v to spuščam kajti od tega ne bom imel nič, prav tako ne bom tega spremenil kajti zame ne bodo šli spreminjat receptur, postopkov itd... Verjamem pa da so sestavine tam bistveno bolj kvalitetne in dražje kod drugod ampak jaz ne gledam zgolj na testo in posamezne sestavine, gledam na pizzo kot na "izdelek" v celoti. Verjamem pa da bi bila pizza na moj način z tistimi sestavinami odlična. Saj pravim, če ta teden utegnem grem poskusit eno še v MB pa da vidimo....
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
O okusih se ne razpravlja, pravijo.. Meni je testo v Verace najboljše, mora pa sir bit obvezno buffala mozzarella, ker navadna mi ima okus po stiroporu. Je pa pizza tudi lahko za prebavo in si ne rabiš vzet dopusta za ostanek dneva, da jo v miru spraviš skozi.

Najbolj inovativna je pa gotovo pizzerija Marakuja iz Ptuja. Izumili so namreč neprepognjeno calzone pizzo. :bonk:
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
In ja... večina ljudi s katerimi sem govoril o občutkih ko so poskusili Pizzo pri/v Veracetu.

No, vidiš - jaz pa sem govoril sigurno z vsaj s 15 ljudmi, ki jim je pica v Veraceju vrhunska.


Kaj lahko potegnemo iz tega?


Tudi če vsi Avtofunovi kolegi pravijo, da je ena picerija zanič, to niti približno ni večina ljudi.


Štekaš razliko, ane? :)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Nima veze! Pa še nekaj, si res govoril z vsaj 15imi ljudmi ali si bulšitko in pač nakladaš? Si poklical 15x posamično kolega/znanca in izvedel anketo? :valjamse: Dajmo zaključit na tej točki in počakajmo kako se bo odrezal naš gozdar :)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Tudi če vsi Avtofunovi kolegi pravijo, da je ena picerija zanič

Se opravičujem če je AvtoFun kdaj trdil da je pizzerija zanič, nisem tega mislil, testo je zagotovo TOP, hotel sem zgolj reči da nikomur od ljudi s katerimi sem govoril ni bila taboljša opcija in da bi malo kdo šel načrtno tja nazaj na pizzo v kolikor to že ni kolektivna odločitev.
 

bratec

Pripravnik
23. okt 2014
120
0
16
Verace je najboljša picerija daleč naokrog. Načrtno hodim tja, tudi moji znanci so enakega oz. podobnega mnenja.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Jaz sem bil v Veraceju 2 mesca po otvoritvi na Streliški. Postrežba takrat je bila poden, tudi pica ni bila nekaj posebnega. Mogoce je sedaj kaj drugače, od takrat nisem bil, ker se mi je zamerilo.