Na kateri hrvaški otok za en teden?

Vocko

Pripravnik
20. avg 2007
60
0
6
Novo mesto
S punco bi rada šla poleti na kak otok, kjer se da imeti tudi malo zasebnosti, kjer je veliko plaž, po možnosti prodnatih, ali peščenih. Katerega kaj priporočate? Na Mljetu sem že bil, zato bi ga letos preskočil, iščem pa kaj podobnega...
 

Vocko

Pripravnik
20. avg 2007
60
0
6
Novo mesto
Čolna nažalost nimam
frown-1.gif
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Jaz bi ti priporočal Grčijo, za isti dnar se boš počutil kot na dopustu, ne pa kot na sindikalnem izletu...
grims-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Susak..., pa še dosti blizu - Kvarner. Cest ni, tako, da avto pustiš na Lošinju. Na otoku je cca. 200 stalnih prebivalcev, 3000 potomcev s tega otoka pa živi v ZDA
Je najbolj peščen otok v Jadranskem akvatoriju, v bistvu ga je en sam pesek.

Mir in zasebnost zagotovljena.


Use Google.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.333
956
113
Kdaj bi bilo to "poleti"?

Lahko bi bil tudi Murter, Ugljan, Pašman,... Ena fotoreportaža z moje strani se nahaja že na forumu....
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Joj ne omenjaj Murter i Pašman mislm raj na zemlji kar skomine me dajo o misli na ta dva otoka.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Kamorkoli boš že šel - za en teden se ti ne splača ful daleč peljati (če imaš lasten prevoz), poglej, če je kaj v Zadarskem okrožju (Ugljan, Pašman ...)
 

MiranR

Pripravnik
3. sep 2007
223
4
18
Murska Sobota
Kot so ti že prej svetovali tudi sam predlagam Zadarsko okrožje. In to otok "Dugi otok". V začetku 7 meseca je prava milina, ni skoraj nobene gužve. Sam sem bil v hotelu v Božavi in sem se vsak dan vozil ene par km na peščeno plažo "Sakarun". Seveda pa te ne sme motiti narava (morska trava) in raznorazne plastike, ki jih morje pozimi naplavi na obalo.