Dober hotel na Hrvaškem z dobrim wellness-on in bazeni?

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.921
4.975
113
Kar se tiče Histriona me čudi da je pozimi zaprt. Tudi jaz sem bil pred 2-ma letoma tam meseca februarja za par dni. V bazenih je bila precejšnja gužva in tudi hotel ni bil prazen. Je pa res da je kompleks potreben obnove in dopuščam da ga je v teh dveh letih povozila konkurenca.

V Amarina pa tja sugurno ne rinit med krompirjevimi (ali katerikoli drugimi) počitnicami. Saj ne da je hotel slab, ampak če sam nimaš 3 letnega mulca in greš tja na oddih, ga tam sigurno ne boš doživel. Konec koncev je hotel namenjen mlajšim (premožnejšim) družinam, z njihovimi razvajenimi froci vred.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
a ko si bil ti otrok so te imeli v kleti zaprtega do 25 leta, da nisi motil odraslih?
Mogoce sem se narobe izrazil. Ampak jaz Wellness povezujem z mirom in oddihom in tega žal v Amarinu ni. Sem bil pa sam v Amarinu z otrokom in kar se tiče aktivnosti za otroka, je pa hotel zelo vredu. Ni pa med cenejsimi.

Glede SPA Hotelov, pa mogoče kaj pri servernih sosedih?
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Ja, dejansko pred Falkensteinerjem ni neke dobre ponudbe na Hrvaškem, vsaj v Istri ne in tudi top hoteli imajo bolj švoh notranje bazene. Dejansko je Portorož v tem delu najboljša izbira. Riviera ima morsko vodo, če me spomin ne vara, Palace in Apolo pa klasične toplice.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Malo obujam temo... Najprej dopisujem naše izkušje v SLO:

V hotelu Histrion (med Portorožem in Piranom) smo bili nekje 4 mesece nazaj in moram rečt, da imajo kar precej bazenov, tako za otroke kot za odrasle. Če se ne motim, je bil bazenski kompleks (Vodni park Termaris) v celoti prenovljen pred meseci. Pa tudi lokacija bazenov je vredi, ker imaš pogled na morje... Vglavnem kar se tiče notranjih bazenov (za kopanje pozimi), smo bili kar zadovoljni.

V hotelu Slovenija pa smo bili nekje 3 mesece nazaj in čeprav ta hotel nima bazenov, ima notranjo povezavo do bazenov Pramorje in Sea Spa v Grand Hotel Portorož. Tudi vredu bazeni, le nekega pogleda na morje nimajo... Tudi tukaj smo bili glede notranjih bazenov (za kopanje pozimi) kar zadovoljni.

Lani za prvomajske praznike smo bili v hotelu Eden (Rovinj) in imajo samo en pravokoten bazen ter jacuzzi za recimo 4 osebe...

Še vedno pa iščem kak hotel na hrvaškem, ki ima vredu notranje bazene (predel Istra, Kvarner). Mogoče se je v teh 2 letih kaj spremenilo... Bi mogoče skočili dol naslednji podaljšan vikend...

Na hitrco sem gledal hotel Molindrio (Poreč), ampak kolikor razumem, tam samo pokrijejo drugače zunanji bazen (in je vprašljivo, kako je sploh toplo v predelu bazena)... Ali pa Hotel Diamant (tudi Poreč)... Se najde kaj boljšega?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Benko14

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Lone?

NOTRANJI BAZEN
  • Velikost območja: 169 m2
  • Največja globina: 130 cm
  • Sladka voda
  • Hidromasažne šobe: 29–30 °C


1643795243894.png
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Kaj pa hotel Malin (Malinska)? Na eni izmed slik sem opazil, da imajo notranji bazen, ki je povezan z zunanjim, kar bi nam bilo odlično (med prvomajskimi), če je kak lep sončen dan... Piše tudi, da je bazen ogrevan.. Ima kdo kako izkušnjo?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Eno vprašanje ko si že pri Krku, kot majhen smo z starimi skoz hodili v Malinsko. Katstrofa od destinacije, ta Krk. Štekam Ljublančane, blizu jim je in skočijo za vikend dol do apartmaja, 1h+. Ne razumem pa zakaj za vraga bi kdo drug rinil na Krk, še najmanj v Malinsko. Mrtvilo, preko gledaš plinski terminal. Skratka brezveze. Drugače pa Malin je menda dober, kelega vsaj pravi, ima ene 200m stran hišo.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Okrog prvomajskih praznikih mi lokacija ni tako pomembna.. Samo da smo nekje ob morju.. ;) In celo ponavadi ob prvomajskih praznikih raziskujemo neke kraje, kjer še nismo bili..

Vglavnem, vprašal sem glede notranjih bazenov v hotelu Malin (na krku), kjer pravijo, da je ogrevana voda na nekje 27 stopinj. V hotelu Molindrio (Poreč) pa pravijo, da je voda ogrevana na nekje 25 stopinj..

Očitno je na hrvaškem kar težko dobit hotel z bazenom, kjer je voda ogrevana na okoli 30 stopinj.. Lani v hotelu Eden (Rovinj) lahko rečem, da se je dalo kopat v notranjem bazenu (ne vem pa koliko stopinj je bilo)..

Če še ima kdo kak predlog, kar na dan z besedo.. :D
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
Vitality Hotel Punta Veli Lošinj ima notranji bazen z morsko vodo ogrevan na 30stopinj, mas welness, fitness, zunanje bazene, za hodit okol velik, hrana odlicna, cena velika (sreca da mi placa firma).

Je pa res da je na na otoku in je voznja in trajekti kr zamudno, da prides do sem.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Vitality Hotel Punta Veli Lošinj ima notranji bazen z morsko vodo ogrevan na 30stopinj, mas welness, fitness, zunanje bazene, za hodit okol velik, hrana odlicna, cena velika (sreca da mi placa firma).

Je pa res da je na na otoku in je voznja in trajekti kr zamudno, da prides do sem.

Letos so uvdeli za hotelske goste (poleg podrazitve seveda), se placilo parkirnine, placilo lezalnikov in placilo deznikov.

Za vso pijaco in hrano ti zaracunajo 5% fee, kar sicer ne vem, kaj za to dobis. Razumem, da lezis ob bazenu in to kelnar projese mrzlo pivo. Ampak ne, ni nikogar. Gres za sank, placas pivo in 5% davka na budale.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
ja se strinjam, da je drago. predrago.

ne vem kk je blo vcasih ker sem prvic tu, ampak cene so juhuhu.

sj pravim, sreca, da mi placajo drugi. sicer mam neko malo doplacilo sam ampak je vredno.
ker bi lahko sel isto v slo. terme, (jaz free, zena plus 2 otroka jaz doplacam) kjer bi me prislo za 1 teden samo cca. 200e ceneje, kvaliteta storitev, cistoca, urejenost hotela, prijaznost je pa neprimerljiva.