N 95 8GB - karte

svd

Pripravnik
12. maj 2008
41
0
6
Na N95 8GB sem naložil novejše karte. Ko odprem program Garmin XT mi pri izbiri zemljevida desno spodaj piše "no map". V orodja; moji podatki; kompleti zemljevidov pri poskusu odprtja napiše "ne najdem odstranljivih zemljevidov". Preden sem posodobil zemljevide so vsi zemljevidi z navigacijo delali OK! V explorerju pa normalno vidim file z zemljevidi (velik nekaj več kot 2GB).
Hvala za pomoč in lp!
bonk.gif
 

bojch

Pripravnik
4. okt 2008
67
0
6
Se mi zdi, da več kot tri (3) karte v enem "img" ne smejo bit. Sem imel podoben primer in rešil tako, da sem naredil dva img in je delalo vse kot treba.
 
Nazadnje urejeno:

Citam

Pripravnik
5. jun 2008
105
0
16
Lahko so tudi več kot tri karte v enem img-ju.
Preveri, če si tiste na novo nameščene karte odklenil s pravimi kodami.
 

BorutMaja

Pripravnik
23. jul 2008
97
0
6
44
Uporabljaj Google Zemljevid! Je zakon zadeva! Na isti nokii uporabljam to in je super. Imaš lepo točno topografsko karto, in tudi možnost sateltiske slike! Ceste zelo točno kaže, izriše jo zelo točno!
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
A ni neka omejitev teh IMG datotek do 2GB?

p.s.: mislim na to, da posamezna datoteka ne sme biti večja od 2GB
 
Nazadnje urejeno:

ElTuko

Zelenc'
24. dec 2008
5
0
1
Omejitev mora biti okol 2 gb na img, ker, vsakic ko sem nalagal skupek kart velik okoli 3 gb, karte niso bile vidne, kljub zasedenemu prostoru na nokiji. Zaznana je bila le base map. Podobna zadeva velja za garmin mobile pc zuudi tam je bil učinek enak ob prenosu več kot 2gb img. Prosil bi da kdo podkrepi moje uogtovitve s kakšno uradno razlago čemu tako, ker uradno tega nikjer ne najdem.
 

ssavski

Pripravnik
27. jul 2007
105
0
16
POZOR
Ali ima kdo probleme z Nokio N95-1 (RM-159) in zadnjim firmware (v.31.0.017). Prej je GPS delal normalno, od takrat, ko sem znancu naložil zadnji firmware pa sploh več ne dela.
Probal sem različne verzije Garmina (5.00.40/30/20/10) pa nič
Tudi na Nokia Maps ne dela niti samega GPS-a ne poveže. Naredil sem tudi "Hard reset" pa ni nič bolje.

Po vsej verjetnosti bo treba na servis in dati downgradat firmware - upam da se to da.