Multifunkcijski tiskalnik (Canon) - tisk na DVD

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hej vsem...

Očitno mi je crkno napajalnik v tiskalniku Canon MP600, ker se ne prižge več... Ker sem s tiskalnikom še zdaj zelo zadovoljen, sem malo iskal po bolhi in nisem našel nobenega rabljenega... Če mogoče kdo ve, kje bi dobil kakšnega rabljenega, naj prosim pove - rabim samo napajalnik (mogoče je enak napajalnik tudi v modelu MP500)...

Drugače pa bom kupil novega, najverjetneje Canon (ker sem zadovoljen z njihovimi izdelki)... Problem je samo to, da mi je nujen "tisk na DVD" in to funkcijo imajo dandanes samo tiskalniki malce višjega razreda (canon PIXMA TS8050)... Sem že mislil kupit Canon MG5750, pa razočaran vidim, da nima te fukncije (tiskanje na DVD)...

Pozna kdo kakšen tiskalnik, ki ponuja "tiskanje na DVD" za manjši denar? In po možnosti Canon? Al pa če ima kdo doma Canon MP600 in mi ga proda... ;-)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.844
113
pri taščici
Mx 925 je tiskal na dvd. Pred nekaj meseci je bil link za dobrih 100 evrov v BB. Ampak nsjbr je to bila neka stara zaloga. Mogoce se kje napajalnik id mojega lezi. A se t ljubi napisat tvoje specifikacije napajalnika.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hmm, sem pogooglal za CANON MG5450 in res ima DVD print, očitno pa CANON MG5750 (tega se še da kupit) nima...

Hanzi, hvala za tvoj trud... Pogledam in ti javim...

Očitno so v novejših serijah to funkcionalnost vgrajevali le še v dražje modele... Pred leti je to blo že v nižjecenovnih Canon tiskalnikih...