MS Outlook - Android - Sync?

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.108
3.413
113
Pozdravlljeni vsi znalci.
Sem zelo, zelo (pod?)povprečen uporabnik pametnega telefona: klici, SMS, maili, koledar, FB, foto.. ...kakšnih igric, navigacije in "hudih" aplikacij ne uporabljam spljoh
smile-1.gif
.
Mi je pa pri pametnem telefonu KLJUČNO, da se BP sinhronizira z outlookom (stiki, koledar, - fotke na comp, itd...).
V firmi za mail seveda uporabljamo outlook tako, da imam vseh 1000+ stikov in opravke v koledarju itd... v outlooku.

Trenutno uporabljam arhaični HTC WildfireS z Android 2.3 (ali nekaj takega), ki se preko proghama HTC Sync BP lepo sinhronizira z outlookom. Ker je telefon že prilično star in poooočasen razmišljam o menjavi.
No tu pa nastopi težava s sinhronizacijo - klical Samsung slo in so mi potrdili, da aktualnih Android aparatov (npr. S4 mini) (še?) ni možno sinhronizirati z outlookom. Razen, če prej vse stike in koledar izvozim v Gmail. Tega pa NOČEM, ker hočem pri svojem delu še naprej uporabljati Outlook in ne mislim stalno prenašati novih podatkov v Gmail.
Samsung torej očitno odpade na celi črti.
Ali ta nezmožnost sinhronizacije Outlooka in Androida velja za vse "moderne" verzije Androida??

HTC sicer piše, da je za njihov One mini možna sinhronizacija z outlookom. Pa je to res?
HTC One mini sync

Lahko kdo, ki ima One mini potrdi ta taka sinhronizacija res normalno laufa.
Shit, ker to je pa čisto sranje, če modernega Android telefona mi mogoče sinhronizirati z outlookom. Pa kaj mislijo??

Bom vesel vsakega namiga v katero smer naj gledam za nov telefon, če mi je sinhronizacije z Outlookom must.
(Please, ne WP, ker mi je bil že prvi android pred tremi leti kvantni skok in nebi šel še enkrat od začetka
tongue-1.gif
)
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
če z outlookom misliš službeni exchange server, potem zadeva čisto normalno deluje že dooolgo. na androidih imaš tudi exchange klienta, ki ok deluje, čeprav jaz raje uporabljam Touchdown...
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.108
3.413
113
Nesporazum. V firmi nimamo exchange serverja - stara trdicionalna (uspešna!) firma.

Moji stiki in koledar se nahajajo v Outlooku samo na mojem PC-ju - in to bi rad imel sinhronizirano s telefonom.
Npr.: ko spoznam kakšne nove ljudi kontaktne podatke vnesem v Outlook in sync s telefonom - da ne tipkam o telefonu in imam backup podatkov, če se kaj zgodi.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
My Phone Explorer te ne bo razočaral! S PCjem se lahko povežeš preko USB, BT ali WiFi. Z Outlookom na PCju pa zna sinhronizrati vse. Prav tako pa ti omogoča narediti Backup telefona z vsemi kontakti, koledarskimi vpisi, SMSji, Call logom, kot tudi aplikacije in pravzaprav vse, kar ti je na Androidu dostopno.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.108
3.413
113
To pa izgleda super - hvala za namig.
Pa My Phone Explorer sigurno deluje tudi z "modernimi" 4.XX različicami Androida?
Kolikor vidim gre celo za brezplačno zadevo
zmaga.gif
.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik Mr_Wolf pravi:
To pa izgleda super - hvala za namig.
Pa My Phone Explorer sigurno deluje tudi z "modernimi" 4.XX različicami Androida?
Kolikor vidim gre celo za brezplačno zadevo
zmaga.gif
.

Z vsemi mojimi Androidi (od 2.3 - 4.3) se je razumel in se še vedno odlično razume!