Mrs. & Mr. Perfect

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ko tukaj berem vaše ideale me spominja kot bi bral feministično nastrojene revije.

Je pa zaželjena ena pomembna kvaliteta, bodi tiho, ko ti ni za govoriti!!!!
grin1.gif

kje je kaj feministično nastrojenega...koliko jaz vračam mojemu pa moreš njega vprašat.

k tvojemu poševnemu textu: kaj je nasprotno od feministke? mačist...snobist ali karkoli že
nahrung002.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Sej sem vedu.
grin1.gif


Uno drugo je pa tisto, da zaprete "labrnjo" ko se govori o stvareh o katerih nimate niti malo pojma.
wink-1.gif

Pri meni taka ženska takoj v out!
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
in recimo katere so te stvari??
grims-1.gif


sama namreč rada malo prešraufam avte, pa formatiram diske, kaj malega sprogramiram, pa montiram omare....a zato ker sem ženska zdaj ne smem govoriti o takih stvareh, ki veljajo za moškke al kak...
grims-1.gif


lojzek.press
nahrung002.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ampak ena stvar mi gre pri vas moških na živce. Npr. da mam problem z avtom in nimam pojma kako zadeva deluje. Pa vprašam. In pol smeh do solz...zakaj že? A je tko težko povedat oz. razložit, da bi pač razumela, da mi sploh ventili ne ropotajo, ampak da so to dročniki???
bonk.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
to pa zato, ker si mislijo :"samo ženska lahko kaj takega vpraša"

kot da so oni vsevedi,
je moj delal enkrat palačinke....wannabe palačinke, ampak se jaz vseeno nisem režala, pojedla sem jih lih tak, pa čeprav niti po igledu niti po okusu niso bile palačinke.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Mogče zato, ker tudi sami včasih ne vemo kaj je narobe?
shocked-1.gif

Jaz, če kaj vem, potem se potrudim razložiti, vmes vprašam, če me razume in potem nadaljujem, nato pa vidim po nejni obnovi če je res razumela, vmes pa kakšno butnete smešno ven pa se začnem smejat.
smile-1.gif

Da bi se pa smejal zato, ker si pač ženska
evil.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:je moj delal enkrat palačinke....wannabe palačinke, ampak se jaz vseeno nisem režala, pojedla sem jih lih tak, pa čeprav niti po igledu niti po okusu niso bile palačinke.

In bila zelo zadovoljna, da se jih je sploh lotil, a ne?
aplauz.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Ampak ena stvar mi gre pri vas moških na živce. Npr. da mam problem z avtom in nimam pojma kako zadeva deluje. Pa vprašam. In pol smeh do solz...zakaj že? A je tko težko povedat oz. razložit, da bi pač razumela, da mi sploh ventili ne ropotajo, ampak da so to dročniki???
bonk.gif

To je tud edina stvar, kjer se moški lahko počutijo superiorne, zato tud posmeh, ker do izraza pride njihova živalska narava in si potem tolčejo po prsih, kot kakšni king-kongi, ker so blazno pomembni ker celo nekaj vejo.
stupid-1.gif


Ko je treba pa kej skuhat pa ne vejo niti kako zgleda in kako se pripravi vrela voda.
hysterical-1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Ampak ena stvar mi gre pri vas moških na živce. Npr. da mam problem z avtom in nimam pojma kako zadeva deluje. Pa vprašam. In pol smeh do solz...zakaj že? A je tko težko povedat oz. razložit, da bi pač razumela, da mi sploh ventili ne ropotajo, ampak da so to dročniki???
bonk.gif
a sem ti vredu razložil kako se približno dela optika
cool-1.gif
?
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Bitchy, tale topic je tko malo bolj za lase privlečen, ha?
grims-1.gif


Idealna partnerka bo zame tista, s katero se bom najbolje ujel in bil srečen.

Če pa bi že moral opisovati ... Hmmm ... Lepa, inteligentna, s pravim smislom za humor, lahko ga deha (ali pa tudi ne, samo da ne teži
cool-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Sicer ne vem kje spoznate take bumbarje
grin1.gif


Pa še marsikje drugje.
cheer.gif


Zgleda teli vaši kolegi ter fantje se še niso od dojke odklopili.
bonk.gif