mp3 predvajalnik po kvaliteti predvajanega zvoka

mihi

Pripravnik
14. apr 2008
222
0
16
Kaj je tega BeoSounda 6 že kdo poslušal in delal kakšne primerjave?

Po enih ocenah naj bi bila kvaliteta zvoka podobna tisti od Samsunga YP-Z5, torej slabša od iPod touch (2nd gen)
Verjetno je zaradi kvalitetnejše izdelave in materiala taka astronomska cena - 600$ za samo 4 GB
 

JEREMIJA79

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Citat:
Uporabnik mihi pravi:
Kaj je tega BeoSounda 6 že kdo poslušal in delal kakšne primerjave?

Po enih ocenah naj bi bila kvaliteta zvoka podobna tisti od Samsunga YP-Z5, torej slabša od iPod touch (2nd gen)
Verjetno je zaradi kvalitetnejše izdelave in materiala taka astronomska cena - 600$ za samo 4 GB

Od vsega kar sem poslušal je defenitivno najboljše kar se dobi... Seveda v kombinaciji z dobrimi slušalkami.Recimo jaz sem jih poslušal v kombinaciji z Stax-ovimi elektrostatskimi slušalkami in zvok je bil fenomenalen.
 

Avian

Pripravnik
7. sep 2007
359
0
16
Citat:
Uporabnik JEREMIJA79 pravi:
Od vsega kar sem poslušal je defenitivno najboljše kar se dobi... Seveda v kombinaciji z dobrimi slušalkami.Recimo jaz sem jih poslušal v kombinaciji z Stax-ovimi elektrostatskimi slušalkami in zvok je bil fenomenalen.

zanimivo mene osebno pa ni preprical. V bistvu me nic od B&O ni zvočno prepričalo.

lp Avi
 

JEREMIJA79

Pripravnik
11. dec 2007
32
0
6
Citat:
Uporabnik Avian pravi:
Citat:
Uporabnik JEREMIJA79 pravi:
Od vsega kar sem poslušal je defenitivno najboljše kar se dobi... Seveda v kombinaciji z dobrimi slušalkami.Recimo jaz sem jih poslušal v kombinaciji z Stax-ovimi elektrostatskimi slušalkami in zvok je bil fenomenalen.

zanimivo mene osebno pa ni preprical. V bistvu me nic od B&O ni zvočno prepričalo.

lp Avi

Stvar okusa,recimo meni do sedaj ni bil všeč še noben zvočnik od B&W pa sem sam imel tri pare in sem bil zelo razočaran nad vsemi...Se opravičujem za offtopic.
uf-1.gif