Mozila

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Fantje, :zmaga: , kaže da je zadeva rešena. Mašinca čisto lepo prede, tako kot včasih.
Ok, lahko da je še kje kaj, ampak zaenkrat dobro kaže.

Hvala še enkrat :aplauz: . Tko da ne bom nič našega Andreja matral. Kam dam tisto šteko pira?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne veš?

- Slovenc zdaj nov sonetni venec vije ...
tako ga spleta, da vsaka pesem trikrat peta ...
..........
.........
- da penzionist zdaj ajzenponu pufe krije ... :norec: ......

(to je bilo v 70. letih, ko so penzionistom skenslali 80% popust za karte in odobrili samo še 20 procentnega :valjamse: )
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mmmnja, ... še ni čisto dobro. Miška se še nekaj zatika.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Poslini prst pa malo podrgni po "kožuščku" :D
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne - ne, je že v redu, he he, očitno je še nekaj nekje ostalo in ga črviči. Ampak že zdaj je - ohoho bolje. :zmaga:

Tole je domači čarovnalnik, na ostalih za resno delo naše punce nimajo dostopa. Tako da tam imam zgolj tekoče probleme z jajci od vindovsov 10 :gorjaca: . Drajverji pa to. Tale - domač je pa v resnici zapackan. Pa smo očitno veliko rešili, sinoči. :zmaga:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Na mojih win10 je miška srala dokler nisem prvega updatea čez spustil....sam omenm...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Je pa unifi al kaj je že logitech brezžična...

In je vedno sr... ko sem usb dongle not utaknil... Probal vse od biosa do drajverjev... Nič boljše...

Po updateu vse ok...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kar se desetke tiče , je čisto vse narobe :gorjaca: . Preklemanski Gates in njegov mehki mali! Mar bi pustili XP-je pri miru, ko je bilo vse poštimano in uglašeno!

V desetki moraš sedaj 5 x klikniti, prej si samo 2 x ! Da ne začnem, kako sem moral celo ploterje menjat, samo zaradi neobstoječih gonilnikov itd. Če vam nekako pokažem, kaj mi je pred par dnevi hudič splotal, bote vsi padli na zobe ... :norec: . Pa sem samo dvg risbo dal na A2 format in jo zarotiral za 90 ° ( da bi prišparal nekaj centimetrov papirja :norec: ).
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Kar se desetke tiče , je čisto vse narobe :gorjaca: . Preklemanski Gates in njegov mehki mali! Mar bi pustili XP-je pri miru, ko je bilo vse poštimano in uglašeno!

V desetki moraš sedaj 5 x klikniti, prej si samo 2 x ! Da ne začnem, kako sem moral celo ploterje menjat, samo zaradi neobstoječih gonilnikov itd. Če vam nekako pokažem, kaj mi je pred par dnevi hudič splotal, bote vsi padli na zobe ... :norec: . Pa sem samo dvg risbo dal na A2 format in jo zarotiral za 90 ° ( da bi prišparal nekaj centimetrov papirja :norec: ).
Ne vem, zakaj imate nekateri takšne probleme z Win 10. Sam uporabljam Home in PRO različico pri obdelavi videa in pri vseh ostalih opravkih, pa nimam nekih omembe vrednih problemov, ne s posodobitvami in ne z gonilniki. Včasih uporabim Driver Booster za posodobitev kakšnega gonilnika, to je pa tudi vse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: roCkY