Mozila

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Strašno počasi je začela delovati, že za odpiranje (zagon) rabi več kot 10 sekund ... potem ko je domača stran enkrat naložena, potem pa dela.
Če lahko kdo kaj svetuje. ?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hvala, grem probat.
Se pa bojim, da imam kar generalni problem nekje v sistemu ... :oops1:
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Bacupiraj si certifikate in potem pobriši profil. To je kao clean install. In si potem nastavi na novo plugine.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aha, to bo pa znalo ratati komplicirano zame ... torej, certifikati so menda vsi na istem mestu? Nekje v Orodja/Možnosti itd ?
Kako si pa mislil v nadaljevanju? Dodaj - odstrani programe in odstrani mozilo? Pa potem na novo?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Se pravi, Security certificates - to pa moram spravit nekam. Ja ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Pa upam da kode certifikatov še poznaš ;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ni Mozila ... bo kar sistem zapackan.
Mi tudi slike odpira prav tako počasi, pa outlook, ... hvalabogu mi tole ni delovni čarovnalnik. Bom raje mojega Andreja poklical, to ni za šlosarja s sonetnim :zavijazocmi: .
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
To že... Ampak boš rabil ključ za aktivirat ko ga boš s5 uvozil nazaj...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aha, hvala. A ti ga takrat generira, ob izvozu? (pa sej sem že enkrat pred sto leti delal nekaj takega?)

Nič, bom kar našemu Andreju pustil, naj on zayebe in švica potem. :p
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.469
352
83
Poglej kaj pravi task manager. Kater proces ti nabija porabo virov, zabija disk,...?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Navaden disk.
Kaj pa pravi task manager - e, tu je pri meni težava. Nimam nobenega pojma, kateri procesi so življenjsko pomembni in katere mi jih je kak (kajpavem kakšen dodatek od vsepovsod? :rolleyes: ) nalepil. Jih je pa kar veliko. Jaz tudi mislim, da je tule hakeljc.