MotoGP 2020

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Če ne gre v živo, gre pa virtualno

 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Če ne gre v živo, gre pa virtualno


A boš ti tudi spolni odnos imel virtualno?... :bonk:
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
MM je naredu veliko neumnost in jo drago plačal. Bomo vidli, kdaj bo nadaljeval

 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
MM ni iz tega planeta. Gladko je dokazal, da je pred vsemi. Neumnost je pa naredu. Nima on ročne zavore.
Danes če nebi bilo peska bi se vozu sam ene 10 sekund spredaj ali več.

Na žalost pa ne vem zakaj Rossi še vztraja, zdej pa res ni več konkurenčen. Lahko bi sedež v Petronasu prepustil bratcu.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.014
826
113
MM ni iz tega planeta. Gladko je dokazal, da je pred vsemi. Neumnost je pa naredu. Nima on ročne zavore.
Danes če nebi bilo peska bi se vozu sam ene 10 sekund spredaj ali več.

Na žalost pa ne vem zakaj Rossi še vztraja, zdej pa res ni več konkurenčen. Lahko bi sedež v Petronasu prepustil bratcu.

Mogoce zato, ker bratec vozi Moto2? Dvomim, da bo Luka naslednje leto v Moto GP. Sicer pa me ne moti, ce mu pase naj vozi.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Mogoce zato, ker bratec vozi Moto2? Dvomim, da bo Luka naslednje leto v Moto GP. Sicer pa me ne moti, ce mu pase naj vozi.
A bejž moto2 vozi? Napisal sem Petronas in ne fabrski sedež.? V GP sigurno ne bo ker praktično ni več sedeža frej. Seveda pa bi bilo bolje da Marini vozi kot on.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
MM ni iz tega planeta. Gladko je dokazal, da je pred vsemi. Neumnost je pa naredu. Nima on ročne zavore.
Danes če nebi bilo peska bi se vozu sam ene 10 sekund spredaj ali več.

Na žalost pa ne vem zakaj Rossi še vztraja, zdej pa res ni več konkurenčen. Lahko bi sedež v Petronasu prepustil bratcu.
Se strinjam MM je iz Marsa. Me zanima koliko padcev brez hujših podkodb ima še ta marsovec.
Če bo res v nedeljo spet dirkal, potem....

Doktor vozi zato ker ga solidno plačajo najbrž. Solidno pa ga plačajo ne zaradi uspehov na pisti, ampak zaradi uspehov pri prodaji izdelkov njegove "znamke" in številu prodanih vstopnic na dirkah zaradi njega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Se strinjam MM je iz Marsa. Me zanima koliko padcev brez hujših podkodb ima še ta marsovec.
Če bo res v nedeljo spet dirkal, potem....

Doktor vozi zato ker ga solidno plačajo najbrž. Solidno pa ga plačajo ne zaradi uspehov na pisti, ampak zaradi uspehov pri prodaji izdelkov njegove "znamke" in številu prodanih vstopnic na dirkah zaradi njega.

To je meni jasno, da se more Vale sam odločit, kdaj bo konc. Deloma je košaro iz strani Yame dobu z izgubo sedeža. Nekako tako kot brate Alex so mu dali poltovarniško moštvo z fabrškim supportom.

Samo lahko bi Vale sam reku dost imam in zrihtal sedež Mariniju, ki je dokaj perspektiven. Pa še Yama je prijazna do rookijev.
Skratka pr taki nekonkurenčnosti ni smisla vztrajat. Pa sem velik navijač Rosija.

MM bo skoraj gotovo vozil naslednji teden. Sicer mi je tamal zoprn, samo trenutno je pa talent, katerega v motogp še ni bilo. Včeraj ko je zapelu v pesek, noben niti pomislil ni, da lahko ujame prve tri. Verjetno bi v tem ritmu ujel tudi Fabia.

Jest sem bil navdušen, kar je včeraj MM delal na pisti, pure madness.
.......

Konkurenca je iz boksov gledala z odprtimi usti, kar je delal. Da bi blo zanimivo, bi MM mogu zmeri iz zadnjega mesta štartat.
hehe
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
to ko pišete kak je najboljši in nevem kaj vse. Če bi bil najboljši ne bi 2x padel na eni dirki ;)
Je pa definitivno najbolj nor in največ tvega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Hanzi

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Ksz

dirkač lahko po pravilih zaprosi najprej 48 ur po posegu za pregled in odobritev nastopa na naslednji dirki. In tako se je danes MM pojavil pri dohtarju v padocku, opravil vse preglede in teste gibov, brez bolečin. Med drugim tudi 40 sklec na v torek operirani roki, v katero so mu vstavili ploščico. Enako sta teste prestala Rins in Crutchlow. Vsi bodo dirkali v nedeljo.

Kaj jim to futrajo?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
No, verjetno s tem tvega tudi kakšne posledice, ki ga znajo mučit v nadaljni karieri. Zdaj še gre, ko je relativno mlad. Vsaka poškodba rabi svoj čas okrevanja in takšno izsiljevanje prav gotovo ni dobro.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Ksz

dirkač lahko po pravilih zaprosi najprej 48 ur po posegu za pregled in odobritev nastopa na naslednji dirki. In tako se je danes MM pojavil pri dohtarju v padocku, opravil vse preglede in teste gibov, brez bolečin. Med drugim tudi 40 sklec na v torek operirani roki, v katero so mu vstavili ploščico. Enako sta teste prestala Rins in Crutchlow. Vsi bodo dirkali v nedeljo.

Kaj jim to futrajo?
Baje uporaljajo hiperbarične komore in podobne stvari za hitrejše celjenje.